Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ez a fülhallgató mikorra lesz...

Ez a fülhallgató mikorra lesz forgalomban Magyarországon? Www.Playdome.hu/hirek/37507/megjelent-a-razer-kraken-7-1-sur round-sound-usb-gamer-headset#hozzaszolasok

Figyelt kérdés

Playdome.hu oldaláról


Megjelent a Razer Kraken 7.1 Surround Sound USB gamer headset

Digitális mikrofonnal és alapos testreszabási lehetőségekkel érkezett az új fejhallgató.

2013.08.27. 17:31 | szerző: Dino | kategória: Kütyü


A Razer a Kraken Pro headsetjének alapjaira építkezve készítette el legújabb gamer headsetjét, a Razer Kraken 7.1 USB Surround Sound USB-t. A nevének megfelelően USB-s csatlakozású fejhallgatóban 40 mm-es neodímium hangszórók találhatók, minden hangtartományban kiváló hangzást biztosítva. A térhangzás a Synapse 2.0 szoftver segítségével állítható tetszésünk szerint, hogy minél pontosabban érzékelhessük az irányokat. Profilunkat ráadásul felhőbe képes menteni a rendszer, így máshol is használhatjuk beállításainkat. A fejhallgatóba egy visszatolható digitális mikrofon került. Az omnidirekcionális mikrofon a hagyományos változatoknál jobb hangminőséget biztosít, végén egy kis LED jelzi aktív állapotát, és némító gombot is szereltek rá. A Razer Kraken 7.1 Surround Sound USB headset 99,99 eurós ajánlott áron került az európai boltokba.

A fejhallgató rész főbb technikai paraméterei:


Frekvenciatartomány: 20 Hz-20 kHz

Ellenállás: 32 ohm

Érzékenység 1 kHz-nél: 112 dB

Kimeneti teljesítmény: 30 mW

Csatlakozó: aranyozott USB

Kábel: 2 méteres, fonott

A mikrofon paraméterei:


Frekvenciatartomány: 100 Hz-12 kHz

Érzékenység 1 kHz-nél: -40 dB +/- 4 dB

Jel-zaj arány: 63 dB


2013. okt. 1. 14:33
 1/3 alfamate89 ***** válasza:
Nekem Megalodonom van, ez annak lesz valami gyengébb változata. Én a magam részéről a Megalodonnal sem vagyok megelégedve, szóval nem ajánlanám. Pedig razerpárti vagyok hidd el. Ha a térhangzás miatt kell, akkor gyűjteni kell a Tiamatra, vagy ott a Roccat Kave alternatívaként, de hát az sem az igazi.
2013. okt. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszömöm a választ a tiamat-ra voksoltam csak nem voltam benne nagyon biztos :)

igazából igen a térhangzás miatt kell mert akarok majd venni oculus-t

http://www.youtube.com/watch?v=uzCwczY1jTM

ha szabad és ha nem vagyok tolakodó meg kérdezhetem hogy mi volt a gond a megalodonnal ? hogy mivel nem vagy meg elégedve?

ment a like

2013. okt. 6. 22:38
 3/3 alfamate89 ***** válasza:
Hát először is a térhangzás 0. Ezt értsd úgy, hogy egy 40Gb-os BD filmet, ami nyilván 7.1-es még azt is 2.0-ban nézem. Ha átnyomom 7.1re annyira tré lesz a hang, hogy nagyon. Egy jól kivehető sztereó jelet is elrontja. Ami sztereóban csak bal oldalon szól, az elkezd jobb oldalon is szólni és ettől csak rosszabb lesz, nem hogy jobb a térhangzás. Teszteltem mindenféle direkt teszt hangokkal és a 2.0 minden esetben jobb volt. A fülesnek szerintem jó hangja lenne, főleg a basszus brutális, de az USBs hangkártya nem az a minőség amit gondoltam. Szerintem ennyi pénzért a 16bit/48Khz nem elég! A baj lényegében ennyi. Anyaghasználat, dizájn, kényelem, az mind szuper. Én a magam részéről annyira nem hiányolom a térhangzást, szóval szerintem veszek 1 Asus xonar DX hangkarit és hozzá 1 fülest. Lehet, hogy Carchariast, az újabb verziót, de lehet én is gyűjtök egy Tiamatra. Azt Te is kalkuláld bele, hogy a fentebb leírt hangkártya a minimum a Tiamathoz.
2013. okt. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!