Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Házimoziba melyik a jobb márka?

Házimoziba melyik a jobb márka?

Figyelt kérdés
Pioneer,LG,Samsung,Philips,Sony?
2013. okt. 2. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Pioneer, SONY.:)
2013. okt. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a Yamaha-t is odatenném.
2013. okt. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Onkyo
2013. okt. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bang&Olufsen
2013. okt. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Osynho ***** válasza:
Pioneer,LG,Samsung,Philips,Sony mint hifi? :D Ugyanmár... :)
2013. okt. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Osynho: Hi-Fi és házimozi között óriási különbség van. A kérdező pedig a házimozi témában kérdezett. Abban pedig a Pioneer eléggé ott van, de tudomásom szerint Hi-Fi-s berkekben is eléggé megbecsült márka. Azért írtam csak az első és az utolsó márkát (első voltam) mivel a megadott márkák közül közül volt kíváncsi a legjobbakra, az pedig a Pioneer és a SONY. Egyébként kérdező: Az LG-nek is elég jó szettei vannak, tegnap előtt volt szerencsém meghallgatni öcsém 7.1-es rendszerét. Mondjuk távolról sem übereli az én Yamaha rendszerem, de abszolút kellemes hangja volt!:)
2013. okt. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Osynho ***** válasza:

"Hi-Fi és házimozi között óriási különbség van."


A hifi tágabb fogalom és magába foglalja a házimozit is. Az más kérdés, hogy nagy divat lett az ilyen egybe bögreszetteket házimozinak nevezni, de attól még házimozi marad egy igényes komponensekből összeválogatott erősítő + hangfalak együttese is. ;-)

2013. okt. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a "Denon" mindegyiket veri.


[link]

2013. okt. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Osynho ***** válasza:
Pl a Denonnak vannak jó cuccai igen, az én erősítőm is az. :)
2013. okt. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ilyen Onkyo erősítőm van, én meg vagyok vele elégedve. Jó hangsugárzókkal nem hogy ég és föld a különbség ezeknél az egybe szetteknél, hanem össze sem lehet hasonlítani. Persze az az erőlködő sem csúcsminőség, bőven vannak tőle jobbak is, csak nekem jelenleg nincs igényem jobbra.

2013. okt. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!