Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik márka a jobb videómagnó...

Melyik márka a jobb videómagnók terén? A Samsung vagy a Panasonic?

Figyelt kérdés
Napi, illetve heti szinten használom őket, és sűrűn is veszek fel. Tudom, hogy 2013 van (bár nem nagyon érdekel), de ezeknek a videónak vagy egy feelingje, és számomra sokkal praktukusabb és egyszerübb a használata mint a DVD nek ami sose olvas be semmit...(pedig volt Sony és Philips em is). Melyik márka a jobb ?( 19/F)
2013. aug. 6. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért kell venni valami noname DVD lejátszót azok mindent lejátszanak.

Mondjuk két éve van Samsung LCD TV-m,azóta a DVD-t sem használtam,mivel a TV mindent lejátszik csak egy pendrive kell hozzá.

2013. aug. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ez nem válasz a kérdésemre. NEm szeretem a mai technologiát, szerintem ez érthető volt. A 30 éves Pioneer erősítőm( 2 deck el) még mindíg működik, a 2 éves magnót meg most dobtam ki! Ennyit a 'modern' minőségről. A Videót jobban szeretem, bármit felvehetek (ingyen!), és bármennyi elfér a polcon. Emelett 15,20 évet is kibír a dvd meg 5,10 után tönkremegy(nálam). HA nem tudsz a kérdésre válaszolni nem írj.
2013. aug. 7. 23:09
 3/3 anonim ***** válasza:

A 40 évem alatt megtanultam "semmi nem tart örökké".

Rögzíteni én is bármit tudok sőt egy kattintás,és bármilyen zenét,klipet,filmet letöltök utóbbit (FULL HD felbontásban 1920x1080p) ezzel egy videó nem versenyezhet.

Nekem is voltak régi cuccaim a Pioneer-tól az Aiwa másolós "C"DB (+ kazetta előmágnesező is volt rajta) Technics-ig de ezek egy letűnt kor technikai vívmányai ugyan használhatók,de minőségileg nem közelítik meg a mostani eszközöket.

Ami neked száz kazettán van meg,azt én egy tenyérnyi HDD-n tárolom.

Nehogy meg akard nekem magyarázni mi a jó,amit mondasz max neked jó.

Ha pedig ennyire ellenzed a modern technikát akkor miért van PC-d?

Remélem érzed az iróniát.

2013. aug. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!