Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik tablet éri meg jobban,...

ZONE_Master kérdése:

Melyik tablet éri meg jobban, vagy tudtok ilyen árkategóriában hasonló tudású teljesitményű androidos táblegépet?

Figyelt kérdés

én ezt a kettő komolyabb gépet láttam ennyi pénzért.

ASUS MeMO Pad HD 7 44 900 Ft-tól

Acer Iconia Tablet Mango A1-810 52 900 Ft-tól

első generációs nexus nem szeretnék venni,kérlek ne ajánljátok.

második generációs nexus 7-re meg nincs pénzem.



2013. okt. 4. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Memo pad jobb.
2013. okt. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
samsung galaxy tab 3 7.0!46000 forintért lehet kapni a media markt-ban:))
2013. okt. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Annál azért sokkal jobb a Nexus 7 vagy a MeMoPad.
2013. okt. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bár az Asus olcsóbb, ennek ellenére az akksiját leszámítva mindenben jobb is az Acer-nél, ráadásul ennek legalább itthon is van hivatalos márkaszervize, szóval ez nem is kérdéses, ezek közül egyértelműen a MeMO Pad !

Viszont egyik sem mai darab, így ne csodálkozz, hogy manapság ennyi pénzért sokkal jobbak is vannak, szóval nem is értem, hogyan akadtál ezekre?! Például 55 ezer Ft-ig bezárólag a 2 legjobb Androidos tablet manapság:

Samsung T290 Galaxy Tab A 8.0

Lenovo TAB M10

2020. máj. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, és hozzátenném, hogy MediaTek processzoros dolgokat ma sem nagyon ajánlott venni, nemhogy több éves típusokból!
2020. máj. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!