Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha nekem úgy jön a TV adás,...

Ha nekem úgy jön a TV adás, hogy a kábel simán be van dugva a TV-be, mindenféle dekóder nélkül, akkor az kábel TV-nek számít?

Figyelt kérdés

Tudom, nagyon fa$z a kérdés, de nem vagyok vele tisztában. :S Ugyanis lent a nappaliban egyértelműen T-Home előfizetés van, IPTV-s dekóderrel, mindennel, és azért fizetek is havi 4300-4700 körül.

Viszont fent nálam az én szobámban csak simán be kell dugni a TV-be, és úgy bejön körülbelül 35 csatorna. Most ez akkor kábel TV, ugye? :)

Az az érdekes, hogy utóbbiért nem kell fizetnem már évek óta, mindig csak a T-Home-ról jön ki a csekk. Szóval akkor elvileg az én szobámban is T-Home lehet, csak a kábeles verzió? Mivel a TV-ért havi 4300-4700 körül fizetek, így elvileg egy előfizetésnek számít...


2013. okt. 7. 10:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"Ha nekem úgy jön a TV adás, hogy a kábel simán be van dugva a TV-be, mindenféle dekóder nélkül, akkor az kábel TV-nek számít?


Nem.


"Tudom, nagyon fa$z a kérdés, de nem vagyok vele tisztában. :S Ugyanis lent a nappaliban egyértelműen T-Home előfizetés van, IPTV-s dekóderrel, mindennel, és azért fizetek is havi 4300-4700 körül. "


Eddig rendben.


"Viszont fent nálam az én szobámban csak simán be kell dugni a TV-be, és úgy bejön körülbelül 35 csatorna. Most ez akkor kábel TV, ugye? :) "


Nem.


"Az az érdekes, hogy utóbbiért nem kell fizetnem már évek óta, mindig csak a T-Home-ról jön ki a csekk. Szóval akkor elvileg az én szobámban is T-Home lehet, csak a kábeles verzió? Mivel a TV-ért havi 4300-4700 körül fizetek, így elvileg egy előfizetésnek számít..."


Két tuneres a box. Két készüléket képes ellátni. Nincs ezen semmi csodálkoznivaló.

Próbáld ki, lent húzd ki a boxot a konnektorból.

2013. okt. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És akkor fent a szobámban végülis azért jönnek be adások ANALÓG módon, mert lent van beltéri egység, ami két tuneres, és ellátja a fenti TV-t is? Vagy ezt most nem nagyon értem...
2013. okt. 7. 11:33
 3/13 anonim ***** válasza:
Én úgy sejtem, hogy fent van egy kábeltévéd, amit elfelejtettek kikötni. Valószínűleg ingyen is tévézhetnél. De a valódi próba valóban az, ha kihúzod a T-Home cuccot.
2013. okt. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ha kihúzom, fent kipróbálom, és nem működik, akkor tényleg kábel tv lenne? :O De gondolom, az analóg változat, legalábbis ezt abból sejtem, hogy a TV-n analóg módon tudom csak beállítani a csatornákat.
2013. okt. 7. 12:08
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha kihúzom, fent kipróbálom és működik, akkor kábeltévé.
2013. okt. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És ha nem működik, akkor micsoda?
2013. okt. 7. 12:18
 7/13 A kérdező kommentje:
Basszus, hát én hülye vagyok, hogy nem gondoltam rá. Utolsó, te nagy hülyeséget mondtál szerintem, már bocs. Ha a lenti MŰHOLDASHOZ való dekóder működik fent is, akkor fent semmiképpen nem lehet KÁBEL tévé. Logika... Szóval szinte biztos, hogy nem fog működni, legalábbis elvileg nem kéne neki. Bár megpróbálom.
2013. okt. 7. 12:21
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, én vagyok a hülye, te meg a nagyonokos, csak húzd már ki azt a redvás dekódert végre.....
2013. okt. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy hülye vagy, csak így utólag hülyeségnek, logikátlannak tűnt, amit mondtál. És azt hiszem, bocsánatot is kértem amiatt, hogy "hülyeségeztem". De a dekódert mindjárt megnézem, hogy működik-e. Szerintem nem fog, mert én is kábel tv-re tippelek, ahogy az előtted hozzászóló...
2013. okt. 7. 12:54
 10/13 anonim ***** válasza:

Legalább a logika szót ne említetted volna.....

Amúgy az előttem hozzászóló is én voltam.....

2013. okt. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!