Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha nekem úgy jön a TV adás,...

Ha nekem úgy jön a TV adás, hogy a kábel simán be van dugva a TV-be, mindenféle dekóder nélkül, akkor az kábel TV-nek számít?

Figyelt kérdés

Tudom, nagyon fa$z a kérdés, de nem vagyok vele tisztában. :S Ugyanis lent a nappaliban egyértelműen T-Home előfizetés van, IPTV-s dekóderrel, mindennel, és azért fizetek is havi 4300-4700 körül.

Viszont fent nálam az én szobámban csak simán be kell dugni a TV-be, és úgy bejön körülbelül 35 csatorna. Most ez akkor kábel TV, ugye? :)

Az az érdekes, hogy utóbbiért nem kell fizetnem már évek óta, mindig csak a T-Home-ról jön ki a csekk. Szóval akkor elvileg az én szobámban is T-Home lehet, csak a kábeles verzió? Mivel a TV-ért havi 4300-4700 körül fizetek, így elvileg egy előfizetésnek számít...


2013. okt. 7. 10:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

A 3-as is te voltál? Mert én rá gondoltam. Na mindegy.

Amúgy közben megnéztem a dekódert, és már eleve a szobámban lévő kábelt se tudom beledugni, mert nem illik bele...


Akkor ez most kábel tv vagy mi az isten???

2013. okt. 7. 13:49
 12/13 anonim ***** válasza:

De milyen megfontolásból tuszkolnád a fenti kábelt a dekóderedbe? De hagyom is, reménytelen követni a gondolatmenetedet....


Lényeg a lényeg: ha a fenti tévé nem a lenti dekóderről megy és 30 pár csatorna jön rajta, akkor egy kábeltévé van ott bekötve.

2013. okt. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nem tuszkolnám, mert nem is illik bele, viszont erről volt szó /ha visszaolvasol pár kommentet/, hogy a lenti dekódert felhozom, és megpróbálom, hogy tudok-e vele adást fogni. de mivel eleve nem is jó bele a kábel, így hagytam.


Viszont a lényeget megkaptam. Ezt akartam hallani, hogy kábel tv-e vagy sem.

2013. okt. 7. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!