Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Könyv olvasásra milyen tablet...

Könyv olvasásra milyen tablet alkalmas? Vagy jó a legolcsóbb azt kész?

Figyelt kérdés

Tesóm akar egy tabletet könyvet olvasni, és azt mondta nézzek már utána melyik lenne a jó.

De másra nem kell neki, csak olvasni,

Melyik a jó? Vagy tök mindegy? Mindegyiken lehet ebookot ovlasni?

Bemegyek a Tescoba megveszem a legolcsóbbat azt csá?



2013. okt. 10. 20:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hát nagyon nem mindegy, min olvas...e-book olvasásra e-book olvasó a jó, mivel annak olyan a kijelzője, ha tabletet akar, akkor meg min 7 colos kell ahhoz, hogy normálisan tudjon olvasni, de inkább nagyobb és szintén nem mindegy a képernyő
2013. okt. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ebook olvasó? és ennek ez a hivatalos neve? Ezt kell keresni?
2013. okt. 10. 20:36
 3/15 anonim ***** válasza:
az a neve , amúgy márka pl kindle
2013. okt. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Az enyém is Kindle.

Csak könyvet olvasni jó, mert se érintőképernyő, se betűs billentyűzet. (Ugye lapozáshoz meg elég két gomb is.) Az internet wifin elszottyog rajta, de a legtöbb weboldal élvezhetetlen a kicsi, fénytelen, fekete-fehér(!) képernyőn. (Mondjuk ha szöveget töltesz le, akkor egyedül mindegy.)

Viszont ugyanezért meg olvasni ez a legjobb. Szinte nyomtatott könyv élményét adja, ragyogó napsütésben sem fénylik, és ha le van kapcsolva az wifije, akkor egy hónapig is olvasgatható töltés nélkül.

2013. okt. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Ha olvasásra kell, akkor mindenképpen e-book olvasót vegyél. Érdemes utánanézni a többi márkának is, mert én speciel pont nem vagyok Kindle-párti, szóval amit még megnézhetsz mellette pl, Barnes & Noble Nook, vagy Wayteq, ezek mind a nem drága kategória, és jók is.
2013. okt. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Olvasáshoz azért vegyél e-book olvasót, mert:

1: Nem rongálja a szemet a képernyő.

2: Minimális a fogyasztása, akár 1 hónapot is kibír töltés nélkül, míg egy olcsó tablet 1 órát.

3: Kifejezetten e-book olvasásra készült szoftvert tartalmaz.

4: Tablet esetén szabadban a képernyő tükröződik, szinte olvashatatlan, e-book olvasóknál törekednek arra, hogy minnél kisebb legyen a tükröződés.


Én Kindle 4-et javaslok, de az OS-t célszerű lecserélni Duokan-re.

2013. okt. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 hunbula válasza:

Több mint két éve van Kindle 3 olvasóm, ha még meg is tudna szeretgetni, hozzámennék feleségül. Gyakorlatilag minden szabad percemben olvasni szoktam, ezért nekem ez volt a lehető legjobb választás. Az amazon e-bookjai olcsók, sok jót lehet ingyen is találni (elsősorban angolul olvasok, ezért nekem ez ideális), másodpercek alatt letöltődik az eszközre, és már olvashatom is. Ezen kívül mindent, de mindent át tudtam eddig konvertálni, rengeteg egyetemi jegyzetet, stb, minden szép olvasható lett. A billentyűzet nagyon hasznos, hogy vna rajta, sokkal könnyebb keresni magában a könyvben, a beépített szótárban - a böngészőjét leginkább e-mailezésre szoktam használni, arra tökéletesen bevált.

Nézz szét az amazon.co.uk ajánlatai között - Anglia Úniós, ha jól tudom, ezzel megúszod a vámot. (Bővebben nem tudom, nekem anno még nem kellett ezzel foglalkozni) Én nagyon tudom ajánlani, sokszorosan megtérült amit ráköltöttem, úgy érzem. Imádom.

2013. okt. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Arról nem beszélve, hogy még a vánszorgó tabletek kategóriája is min. 25 ezertől kezdődik (magyar boltból), annyiért meg már kapsz Kindle 4-et.
2013. okt. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

<< ha még meg is tudna szeretgetni, hozzámennék feleségül >>


Kindle szeretnék lenni.... :D

2013. okt. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 hunbula válasza:
Zolly the Jolly, :D, ez úgy hangzik, mint egy nagyon kemény önkéntes friendzone.
2013. okt. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!