Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mire jó az iPad mini? Mit tud?

Mire jó az iPad mini? Mit tud?

Figyelt kérdés

Azt mondják, nagyon jó. Mit lehet vele csinálni? Megéri venni?

Nem nagyon értek az ilyenekhez..


2013. okt. 12. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
A megfelelő alkalmazással majdnem mindent tud amit egy notebook tud, 75000 forintért meg lehet venni, annyit megér. Nekem ipad 4-em van és csak a torrentezés hiányzik, de be lehet szerezni más módon is filmeket, zenéket ingyen.
2013. okt. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És melyik éri meg jobban? Egy iPad mini vagy egy androidos tablet?
2013. okt. 12. 20:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Pontosan mire akarod használni?
2013. okt. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem az "androidos tablet" elég tág, de ennyiért inkább ipad. gyorsabb, akadásmentesebb, egyszerűbb. és minőségibb az összeszerelése is.
2013. okt. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Netezés,zenehallgatás,játék.
2013. okt. 12. 20:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... Hamarosan jön az ipad mini 2, és már van a nexus 7 2 ami elég jó nagyon olcsón. Ha van olyan bankkártyád amit az appstore támogat és nem sajnálsz párszáz forintot akkor ipad, de ha torrentezni meg hackerkedni akarsz akkor a nexus jobb.
2013. okt. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy az iPad mellett döntök, nem tudom még.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2013. okt. 12. 21:15
 8/9 anonim ***** válasza:
"Netezés,zenehallgatás,játék." Erre a Mini tokeletes. Torrentezes viszont felejtős.
2013. okt. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ahhoz úgyse értem, szóval nekem megfelel. :D
2013. okt. 13. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!