Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy samsung monitort...

Vettem egy samsung monitort de nem megy a hang, milyen átalakítót vegyek hozzá?

Figyelt kérdés
A monitor típusszáma T24C300EW .Az a gáz hogy nincs rajta jack dugó bemenet de van egy hasonló a hátulján amire az van írva hogy PC/DVI AUDIO IN amibe belemegy a jack végű füllhalgatóm de nem szólal meg(csak a monitor hangszórója szól továbbra is). Milyen átalakítót vehetnék amivel szólna a fülhallgató?

2013. okt. 24. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
miért nem a számitógép fejhallgató kimenetébe dugod be a fejhallgatót?
2013. okt. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"PC/DVI AUDIO IN"


Az "IN", azt jelenti, hogy "be", vagyis bement. A bemenetből pedig nem jön kifelé jel. Ahogy az első válaszoló írta, használd a PC fejhallgató-kimenetét!

2013. okt. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rákerestem erre a készülékre és az alábbi kép alapján van rajta fejhallgató-kimenet is. Nem értem, miért nem abba dugtad a fejhallgatót. Ott van az antennabemenet és az optikai csatlakozó között:

[link]

2013. okt. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Küldhetek képet is de a monitor hátulján nincs fulhalgato bemenet ez 100% mert már vagy 1000 szer leellenoriztem a tipusszamot me mindent megneztem. És a monitor ps3 ra van kotve azt felejtettem mondani :) . Facen jeloljetek be vagy en bejelollek titeket es atkuldom a kepet . Koleda János
2013. okt. 25. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!