Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Basszusgitárom egyik hangszedő...

Basszusgitárom egyik hangszedője nem működik. Hogy tesztelhetném, vagy mire lenne értemes cserélnem?

Figyelt kérdés

Napokban vettem piacon teljesen áron alul egy Proxima L-Bass basszert, hazavittem kipróbáltam és jónak tűnt. Majd később felismertem hogy a magas hangokhoz tartozó pickup nem ad jelet. Kibontottam a gitár hátulját és nem találtam semmi külső behatást. Láttam nagyon olcsón pickupokat, a minőség csak közepes mértékben számít, az ár a fontos. Kettőt találtam eddig: [link]

[link]

Ha esetleg van jobb ajánlat, vagy tapasztalat a hiba kiküszöbölésére, nagyon szívesen fogadom!



2013. okt. 26. 13:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!