Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tesztelhetném le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tesztelhetném le a barátnőmet hogy megcsal-e?

Figyelt kérdés

Van 1-2 közös ismerősünk akik azt állítják hogy megcsal, ő viszont válltig hangoztatja hogy ez nem igaz, csak be akarják feketíteni előttem hogy szétmenjünk.


Van valami módja hogy kiderüljön az igazság? Merthogy be nem vallja.


2013. okt. 5. 13:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

kérdezd meg


ha nem hiszel neki, akkor meg szakíts vele.

Már úgyis megette a fene az egészet, ha tesztelgetni akarod.

2013. okt. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a telefonjának a cellainformációit lekérve (rendőrségtől) meg tudod nézni, hogy milyen útvonalat járt be egy nap.
2013. okt. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mindenkit hülyére lehet venni, simán, akár az orrod előtt-ha akarnak. Ha pedig az illető maximálisan intelligensebb mint te, akkor végképp.


Még az ismerőseidet, a saját köreiken belül is.

2013. okt. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2 Aztán ha otthonhagyja a telefonját, és teszi a dolgát, megy oda ahová akar, akkor meg nézel nagyot "okoska":D
2013. okt. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Dobd ki ha nem bízol benne.
2013. okt. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

az ember a telefonja nélkül sehova se indul el.

mondom ezt én, aki nem használ telefont.

okosak

2013. okt. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 godside ***** válasza:
lehet nincs mit bevalljon, ha meg van akkor dobd ki ennyi
2013. okt. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

*az ember a telefonja nélkül sehova se indul el.


Kivéve ha van több, és a sim le van másolva.

2013. okt. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha nem bízol benne, jobban jársz, ha szakítol vele.

Mondjuk ismerősöknek kevésbé hinnék.

2013. okt. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha az én barátom vagy üzenem, hogy ÉN FOGLAK DOBNI ezzel a viselkedéssel. Már rohadtul unom, hogy egyfolytában meg vagyok gyanúsitva a boltba nem mehetek le zsemléért mert biztos megcsallak ugye?? Este elaludtam és nem voltam gépen akkor is biztos mással voltam... Én ezt már nem birom!! Nem fogok örökké bizonygatni és magyarázkodni. Nagyon szeretlek de a túlzott és alaptalan féltékenykedést nem fogom tudni sokáig elviselni. Oké, hogy az exed megcsalt de én nem az exed vagyok (bár ha igy folytatod...) Azt hiszem nem adtam okot rá, hogy ennyire ne bizz bennem! De szerintem aki ilyen féltékeny az magába nem bizik legelőször is.
2013. okt. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!