Ma vett set-top-boxomat beüzemeltem, de beprogramozáskor amikor automata keresésre állítottam, nem talált egyetlen egy csatornát sem. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

2013. okt. 26. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Sok mindent csinálhatsz rosszul,de valószinű antenna bibi lesz. Rossz felé néz vagy gyenge.
2013. okt. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de ugyanazzal az antennával néztem a tévémet és semmi baja nem volt, azóta nem is állítottunk át rajta semmit. antennabibi kilőve. :(
2013. okt. 26. 22:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Földi adókról beszélünk egyáltalán? Csak mert ha az analóg adások jók voltak attól még nem biztos a digitálisak is bejönnek vele.
2013. okt. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azt mondd hogy mit csináljak, mert nem vagyok egy műszaki zseni. :D
2013. okt. 26. 22:08
 5/9 anonim ***** válasza:
ez biztos antennabibi. szobai antenna tökéletesen fogja az analóg csatornákat nálunk. set top boxszal nem talál semmit. tehát kell egy kültérit venni vagy ha az van annál erősebbet!
2013. okt. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van a menüben egy olyan opció hogy "Aktív antenna". vagy be vagy ki van kapcsolva. állítsd azt át.
2013. okt. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Venned kell erősítős antennát, nekem ugyan jól-rosszul bejött a régi HAMA szobaantennával is négy adó, de a többi nem. Vettem ilyet, forgattam és lefuttattam az automatikus keresést. Végül meglett mond a 33 adó (annyinak kell lennie).

[link]

2013. okt. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Remélem, csatlakozó kábelt vettél (Scart vagy más, tévétől függ), azzal kell összekötni a tévét és a set top boxot. Egy ismerős azt hitte, drótnélküli átvitel van, ami nagy tévedés.
2013. okt. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2013. okt. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!