Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem játszik le írott dvd-t?

Miért nem játszik le írott dvd-t?

Figyelt kérdés
Kaptam egy Malata márkájú hordozható DVD lejátszót. Egyetlen problémám van vele, hogy nem játszik le azok közül a dvd-k közül semmit amit én írtam. Nem ismeri fel ami rajta van. Az eredeti dvd filmeket lejátssza. Miért? Lehetne ez ellen tenni valamit?
2013. okt. 29. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés: amit kiírsz, azt rendes DVD formátumba írod ki? nem esetleg XviD-be, amit meg esetleg a DVD lejátszó nem tud lejátszani?


(Nekünk is van olyan régi DVD lejátszónk ami csak a sima DVD-t játssza le, az XviD-et már nem. Ez minden bizonnyal vagy a készülékre, vagy a dobozára lesz ráírva.


Tedd be egy normál DVD lejátszóba, ha úgy megy és a készüléknek is a jelzett formátumok szerint le kellene h játssza, akkor sajnos nincs több ötletem, ha ott se megy, akkor elrontottál valamit a kiírásnál.

2013. okt. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Minden bizonnyal ez lehet a probléma. :/ Mert a rendes asztali dvd lejátszó lejátssza. Ezeket még ahhoz írtam, de úgy látszik ebbe már DVD formátúmút kell majd. Köszönöm a sgeítséget, nem jutott volna nekem eszembe. :D
2013. okt. 29. 12:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen, örülök, hogy segíthettem! :)
2013. nov. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!