Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért van matrica az xbox 360...

Miért van matrica az xbox 360 játékokon?

Figyelt kérdés
AMikor újonan veszed, mindig le van ragasztva a játék doboz széle ilyen zöld matricával. Az minek van? :D Mert PC-n és Ps3-on nincs ilyen :D

2013. okt. 29. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kézügyesség fejlesztő :DDDDD
2013. okt. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Apád f**nak írogass ilyet.
2013. okt. 29. 21:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Mekkora egy bunkó,senkiházi paraszt vagy.Tuti valami szájbakú*t taknyos gyerek lehetsz.
2013. okt. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
neked is a jó édes szájba terelt szakajtós KUR*A ANY*D azt!
2013. okt. 30. 12:26
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első vagyok,és azt szeretném mondani,hogyha annyira izgat a téma akkor fórumokon kéne ilyet kérdezni,mert aki itt válaszolgat és xboxos mint én is azt kicsit sem érdekli szerintem,hogy minek van leragasztva.Az alpári hozzászólásodat pedig mellékelhetnéd,mert szerintem senki nem kíváncsi rá.Ezenfelül pedig tiszteletet mutathatnál a többiek felé,mert a kérdésből ítélve egy olyan gyerek lehetsz akinek még ott van a tojáshéj a seggén.Ja és persze én csak poénnak szántam az első hozzászólásomat látom nem értékelted de nem fogok ettől tiszteletlenül beszélni veled!;)
2013. okt. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%

"neked is a jó édes szájba terelt szakajtós KUR*A ANY*D azt!"

Ez az folytasd csak taknyos.Bírom az ilyen net harcosokat :)

2013. okt. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!