Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen tabletet ajánlanátok...

Milyen tabletet ajánlanátok inkább csak játékokra?

Figyelt kérdés

Nemtudom milyen tabletet vegyek, de olyat szeretnék ami minden játékkal kompatibilis. Kérlek linkeljetek. Max 150.000 forintot szánnék rá.


Köszönöm


2013. okt. 31. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nexus 10
2013. okt. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ipad4 :) nekem az van,és tökéletesen meg vagyok vele elégedve- Ára kb 145.000 és 156.000 ezer forint közt mozog. :)Brutális a kijelző felbontása,hardverügyileg is toppon van :) Én nem bántam meg. Akadásmentesen visz MINDENT!!!
2013. okt. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismét nyomtam egy pü-t. Nekem is ipad 4-em van mindenféle gond nélkül, de az ipad air-t ajánlom mert újabb és még erősebb. Ha csak játékra kell, jobb az ios.
2013. okt. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben. köszönöm a válaszokat. Am mi az a pü? :D
2013. okt. 31. 18:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért azt tudni kell hogy csak az apple fanok szerint jobb játékra az ios csak a valóság a más!
2013. okt. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagyok apple fan. Tény, hogy ios-ra töb minőségi játék van, hamarabb jelennek meg általában, és mivel jobban van optimalizálva, ezért kevésbé/nem akad. A pü az privát üzenet.
2013. okt. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

iOS-ra ugyan azok a játékok vannak mint androidra nem hogy több...

De engem nem érdekel... ha egy beleharapott almajel miatt rá akar fizetni 40-50 ezreket hát legyen...

2013. okt. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!