Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egérpadból milyet? Textil és...

Egérpadból milyet? Textil és nyomokban gumis, vagy műanyag alapú egérpadok jobbak az egér pontosabb írányítására? Teljes mértékben FPS játékokra. (SteelSeries-ből melyiket ajánlanátok? ) (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Lassan 3éve használom a Roccat Kone és Sota kombót, aminek a felülete műanyag. Nemsokára váltani fogok SteelSeries-re (XAI lézer), de úgy érzem egy textil alapú egérpaddal jobban járnék. Mi a ti tapasztalatotok ilyen téren az egérpadokról ? (Qck és a 4HD egérpad esélyes nálam két külömböző fajtájú)
2011. nov. 21. 08:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Én évekóta textil alapút használok. Bevállt jól csúszik az egér nincs vele gond. Igaz sokkal olcsóbb és egy idő után lejön róla a textil, ezért van itthon mindig 2-3 tartalék, mivel a tesóm is gyakran tönkre szokta vágni a padokat.
2011. nov. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyre többet hallom én is, hogy a textil sokkal jobb, talán nem véletlen?!
2011. nov. 21. 08:15
 3/4 Panda Péter ***** válasza:

én is sokkal jobban szeretem a textil padokat, a Glide-ot/stakez-t is sokkal kevésbé koptatják. jó választás a razer manti féle vastag szövetpad (speed vagy control).

viszont a lézeres egeret játékra hanyagolnám. nem jobb, mint az optikai.

2011. nov. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Panda Péter ***** válasza:
typo: razer mantis akart lenni.
2011. nov. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!