Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Karácsonyra szeretnék egy...

Karácsonyra szeretnék egy készüléket, amin tudok majd ilyen nagyobb játékokat játszani, mint például Fifa 14 vagy GTAV. Azt már eldöntöttem, hogy ha konzolt veszek, akkor Xbox 360-t veszek, csak azon gondolkodom, hogy nem érdemesebb-e egy PC-t venni?

Figyelt kérdés
Apukám mondta, hogy inkább egy PC-t venne, mert azt legalább nem csak játszásra lehet használni és könnyen le lehet rá tölteni feltört játékokat, viszont nem tudom, hogy PC-n is ugyan olyan élvezetes és jó-e a játék, mint egy Xbox 30-on. Arra gondoltam, hogy van géphez is kontroller és azzal biztos sokkal jobb. Másik dolog amit még szeretnék kérdezni, hogy ha PC-re letöltök egy feltört játékot, akkor azon majd lehet multizni (pl.: Fifa 14 vagy GTA V.)?

2013. nov. 2. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is a PC-re szavazok. A legtöbb tört játékkal tudsz multizni, meg kontrollert is rá tudsz csatlakoztatni, az élmény szerintem meg ugyanaz.
2013. nov. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha van hotzzá kontrollered szerintem is a pc. multizni elég kevés tört játékon tudsz (bf, cod, gta felejtsd el....) sajna mamár meg kell venni jó drágán hogy élvezhesd a multit
2013. nov. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!