Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem megy az Adobe Flash...

Miért nem megy az Adobe Flash Player?

Figyelt kérdés

Ma frissítettem az Adobe Flash Playert (azt hiszem 11.9 van most) és egyáltalán nem tölt be semmilyen flash tartalmat.

Chrome-ot használok.

Többször is próbáltam már újratelepíteni az Adobe-ot, de nem akar működni.

Mi lehet a baj? Mit tegyek?


2013. nov. 2. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát pedig akkor az sikertelen telepítés.Töltsd le és manuálisan telepítsd fel.Előtte pedig töröld a régit.Bezárt böngészőnél kell telepíteni.Ezt azért mondom mert ha bezárod feladatkezelőben nézd meg futkározik-e még.Mert lehet hogy futva marad és azért nem sikerül maradéktalanul hibátlanul az instalállás.
2013. nov. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Így csináltam pontosan, ahogy mondtad.

Feladatkezelővel is megnéztem, hogy nem fut-e a böngésző, de mégsem működik.

2013. nov. 2. 12:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor nézd meg az Internet Explorert vagy ha van más böngésző. Hogy ott lejátssza a flash videót.Lehet hogy csak a krómot kerülte el a telepítés.És akkor lehet tovább lépni.Vagy esetleg nem a megfelelő instalt töltötted le?
2013. nov. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!