Khepera kérdése:

Vettem egy külső hardot. Amikor összekötöm a Samsung házimozimmal, akkor a lejátszó nem ismeri fel, szóval mintha üres lenne (se film, se kép). Létezik-e rá valamilyen megoldás, hogy kompatibilisek legyenek?

Figyelt kérdés

Erről van szó:

[link]



2013. nov. 4. 20:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Leformázod FAT-ra. Miért kéne kidobni? Bírom ezeket az embereket, valami nem jó elsőre, akkor már ki kell dobni a szemétbe... -.- Aztán csak újra kéne formázni, de neeeem, az már neeeem jó úgy... -.-
2013. nov. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Na megpróbáltam, leformatáltam exFAT-re, de úgy meg elkezdi beolvasni a hardon levő dolgot és fél óra mulva sem történik semmi, még mindig csak olvassa.

De találtam egy progit (EASEUS Partition Master) ami segithet mégegyszer formatálni FAT32-re.

Köszönöm a segitséget.

2013. nov. 6. 10:41
 13/14 A kérdező kommentje:
Én meg azokat az embereket birom, akik név nélkül bele okoskodnak más dolgába egy fikarcnyi jó akar nélkül. EGy szóval sem emlitettem, h kidobnám a szemétbe, sem azt, hogy ez igy már nem lesz jó és nem próbálok meg mindent megtenni azért, hogy használhassam.
2013. nov. 6. 10:45
 14/14 anonim ***** válasza:
Miért kell formázáshoz külön program neked? Miért nem jó a beépített? -.-
2013. nov. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!