Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Samsung wifis tévén állandóa...

A Samsung wifis tévén állandóan be van kapcsolva a wifi kapcsolat, vagy ki lehet kapcsolni, és csak akkor kapcsolódik rá, ha bekapcsolom?

Figyelt kérdés
Gyerekek szobájában lenne, és már így is annyi elektromos dolog veszi őket körül. Nem szeretném, ha még ez is plusz terhelést jelentene nekik. Lehet hülyeségnek hangzik, de én féltem őket.
2013. nov. 5. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:

a Használati útmutató > Hálózati csatlakozás bekezdésében, > Beállítás menü-ben részletesen, képes ábrákkal illusztrálva le van írva a folyamata.

...bár nekem LG TV-m van, de nem lehet nagy különbség a 2 Koreai gyártmány között!

(elképzelhető, hogy uazt a panelt használják fel az Internetre csatlakozáshoz)

2013. nov. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
akkor kapcsolódik rá, amikor bekapcsolod. Magától nem fog. De igen, jobb kikapcsolni a wifit, de akkor adó oldalon is ki kellene.
2013. nov. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tehát második válaszoló jól értem, hogy ha simán bekapcsoljuk a tévét és nézzük, akkor nincs Wifi kapcsolat? Másik szobában van a wifi router a számító géphez. Mikor nem gépezünk, én kikapcsolom a wifit sokszor. De ha be van kapcsolva, és csak tévézünk akkor nincs kapcsolat a tévé és a wifi között, csak ha bekapcsolom külön? igazából ez érdekelne. Mert a tévén néznénk mesét, you tube-ot, így jó lenne a wifis tévé, de csak kevés időre, és utána nem kéne a plusz terhelés a gyerekeknek. Apa szeretné ezt a tévét, én pedig aggódom a gyerekek miatt.

2013. nov. 6. 11:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy be van kapcsolva a wifi, vagy nincs. A be és kikapcsolás kb 10 másodperc. Menü, kapcsolatok, wifi. ennyi.

jobb is,mert akkor nem sugároz feleslegesen. Én is lelövöm a wifit, ha nem kell.

Bár ugye sok wifi van a környéken, már gondolkodtam, hogy én ezzel semmit nem érek

2013. nov. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!