Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy repedés az iPad mini...

Van egy repedés az iPad mini kijelzőmön, mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 hónapos iPad mini kijelzőmön van egy repedés. Nem akadályoz használatban, es használat közben nem is látszik, de a tudat mocskosul zavar. Szóval 35000 forinttól javitják hivatalos szervízben, ami kegyetlendrága. Ezért találtam egy olyan alternatívát, hogy rendelek én magam 6-7-8-9 ezer forintért kijelzőt, és berakatom egy telefonos boltban, párezer forintért... Nos ez eddig még mindig rendben, csak a fő kérdésem, a hosszú felvezető után, hogy az e-bayes kijelzőnek amit rendelek (touch screen, tehát nem LCD kijelző csak az üveg) annak vajon az érintője ugyanilyen megbízható lesz-e? Valamint ha tudtok javasolhattok, hogy milyet vegyek. Egyébként javasolhatnátok is, ha tudtok, hogy milyet vegyek! Köszönöm előre is!

2013. nov. 5. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat csinald.. De azt a telefonosboltot en is szeretnem felkeresni,ahol par ezresert belerakjak .. Ritka fos melo, ragasztva van minden ,csereltem mar en is -es igen,ebayrol rendelt panellal ,hasznalhato minoseg,de ragaszto nincs hozza . Jah : nem csak a kijelzot kell cserelni,hanem a muanyag keretet is,mert 100%-hogy elrontjak kibontasnal . Es ha wifi only modell,akkor jo esetben egy wifi antennat is keresgelhetsz ujat bele :)
2013. nov. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Es kb mennyiért javítják ha én viszem a kijelzőt hozzá? Az élmény tehat megmarad ebayes kijelzővel?
2013. nov. 5. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!