Sony Xperia Tablet Z-t jó ötlet rádugni töltőre ha még nincs lemerülve teljesen?

Figyelt kérdés
Lesz valami baja ha kb 20%-nál rádugom töltőre, mert a 20% kevés lesz ahhoz ahova megyek? És mikor tudom hogy fel van teljesen tölve? Csak mert utoljára tegnap előtt, mielőtt elmentem volna aludni, akkor dugtam fel töltőre és teljesen levolt merülve majd reggel zölden világított a kis LED, de bekapcsolásnál csak 97%on volt a töltöttsége.

2013. nov. 10. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen lemeríteni nem szabad mert tönkre mehet.
2013. nov. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom hogy azt maga a készülék sem engedi h lemerüljön teljesen, mindig hagy 1 kis töltést magának, mert úgy értettem a teljes lemerülést hogy kikapcsolt de a kis led még világított pirosan hogy szeretné ha tölteném, de amúgy se ez volt a kérdés hanem hogy 20%-on rátölthetek-e vagy attól is gyengülhet az akksi teljesítménye?
2013. nov. 10. 11:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Rátölthetsz, nem lesz baja tőle.
2013. nov. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!