Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma kaptam egy samsung galaxy...

Xep624 kérdése:

Ma kaptam egy samsung galaxy s advance-ot, az a bajom hogy nincs adaforgalmam, pedig a mobilnet aktiválva van, xperia x8-on működött ugyanazzal a sim-mel :/ és az advance nem akarja, bevan kapcsolva a forgalmam de semmi. Vki vmi ötlet? :/

Figyelt kérdés
2013. júl. 23. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Letöltötted a készülék beállításait? (a beállítások menüben)
2013. júl. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Felvan töltve pénzel a kártya?

Mert amikor kevés az egyenleged leszokták tiltani a mobilnetet.

2013. júl. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
készülék beállítást hogy kell letölteni?
2013. júl. 23. 15:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Nekem Sony-m van, így ebben nem tudok Samsung esetén segíteni. Keress olyat a beállításokban, hogy "MMS beállítások letöltése" vagy "Internet beállítások letöltése".


Ha telenoros vagy, akkor itt egy link: [link]


Ha nem, akkor guglizz rá, hogy a többi szolgáltatónál ez hogyan működik. Elég annyit beírni, hogy "készülékbeállítás".

2013. júl. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaj, elnézést, most látom, hogy amit küldtem, az okostelefonok esetén nem működik. Akkor a menüben kell keresgélned.
2013. júl. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
megoldva ! hozzáférési pontoknál volt a bibi
2013. júl. 23. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!