Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szobaantennával nehezen tudom...

Szobaantennával nehezen tudom befogni az RTL-t és a TV2-t, miért?

Figyelt kérdés
Ha viszont sikerül befogni akkor szaggat, illetve ritkábban megfordul az is hogy akkor nem fogja be a duna, m1, m2 és a többi csatornát.

2013. nov. 10. 18:46
 1/4 anonim válasza:
Nekünk pedig kockásodik a kép :(
2013. nov. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert szobaantenna. Kevés. Tegyél ki a tetőre rendeset.
2013. nov. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert azt valamiért gyengébben adják pedig a hivatalos adóteljesítmény ugyanakkora
2013. nov. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

RTL és TV2 magasabb hullámsávon van egy kicsivel mint a többi adó. Adóteljesítmény hiába ugyanakkora, minél magasabb a hullám, annál kevésbé terjed a levegőben...

Én is azt a két adót nem tudom befogni sehogy sem.

Valami 47 db erősítésű szobaantenna van az egyik tv-n, olyan 10 ezer ft körül volt, na azzal bejön minden adó, persze időnként van hogy tönkremegy a vétel.

2013. nov. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!