Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PC fejlesztés, PS Vita, PS3-4?

PC fejlesztés, PS Vita, PS3-4?

Figyelt kérdés

Elhatároztam hogy gyűjtők vagy egy konzolra vagy fejlesztem a PC-m.

De nem nagyon tudom hogy melyik mellett döntsek.


PC persze alapból jó lenne csak körülbelül ennél jövök ki a legdrágábban.


Nagykonzolnál nem tudom PS3-t megéri-e még venni, de a PS4 meg ugye rohadt drága lesz. Arra gyűjthetnék egy évet.


PS Vita-nál nem lenne probléma, tudom mire számíthatok mert volt már PSP-m. Viszont mivel nem utazók valami sokat gondolom kicsit felesleges lenne.


Vélemény? Érvekkel ha lehet



2013. nov. 13. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Kezdjük ott ha a ps4 125ezer neked rohadt drága hogy akarod a pc-d fejleszteni? egy jó pc ami bír majd mindent 100-150e....

Ps vita hülyeség gamek majdnem annyik mint átlag ps3 as game


Sztem vegyél ps3at 65e ért már kapsz 500gb supaslimet. Én a helyedbe ps4re spórolnék jobban megérné mint pc-t fejlesztgetni

2013. nov. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha most nem nagyon van pénz, és nem akarsz várni amíg lesz: PS3. Játékból rengeteg van rá, és még sokáig lesz is, multin is sokan lesznek még, és már elég olcsó maga a konzol. Grafikája természetesen jobb a PS4-nek meg egy PC-nek is, de az meg többe kerül, és a PS3 sem ronda azért.


Ha tudsz még várni amíg lesz elég pénzed PS4-re vagy PC-re akkor igazából a játékfelhozatalon múlik az egész. PC-re is van pár jó exkluzív, meg PS4-re is, árban is kb ugyanott vannak, természetesen lehet drágábban is venni PC-t, de 125-ből (+ monitor) már elég jót össze lehet rakni.

2013. nov. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is így gondolkoztam. De most vettem inkább 1 ps3-at. Aztán kiderül hogy mi lesz belőle. A ps3as játékok vonzottak+ a gta v.
2013. nov. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Hát akkor szerintem PS4 vagy gép

2013. nov. 14. 06:00
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Melyik bö szme mondta hogy 150e Ft-ból jó PC-t kapsz?! Ne hidj neki,inkább vegyél konzolt mert pl PS4 3 évig minimum olyan grafikán jelennek meg a játékok mint PC-n,te meg a 120k-s PC-del nem tudom hol akarsz lenni 3 évig mert az biztos hogy nem fog elindítani egy BF4-et max graffon!

Továbbá ha megnézed "Killzone: Shadow Fall"-t láthatod hogy kib asz ott jó grafikát jelenít meg,amit egy 150k-s PC-vel soha a bü dös életbe nem fogod azt te megtenni,bárki bármit mondhat de egy PC sem egy olcsó dolog,meg mindig sírnak is hogy PS-re meg Xbox onra milyen drágák a játékok,kérem szépen minőséget meg kell fizetni,meg ha csak az áramot nézed is spórolsz mert egy konzol nem eszik annyit mint egy csúcs PC-t mert az szép számokat produkál számládon :) Lehet hülye érv de abból meg tudsz játékot venni bármelyik konzolra,meg hát azért PS4-en havonta kapsz 2 játékot tök ingyen és nem demókat hanem rendes játékokat.Én személy szerint vennék egy konzolt és nem itt a te tves gép előtt görnyednék csak most sajna nincs rá pénzem.

2013. nov. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt döntsd el mivel akarsz játszani.

Ugyanis ps3 és 4 exclusive-ok soha nem jönnek ki pc-re.

Most ha neked olyan kell mint a KZ v az Uncharted akkor vagy ps3 v ps4-et vegyél előbbire mind két előzőből van 3 rész útobira 1 és az Uncherted 4 fejlesztés alatt tehát kb 1 év és kész.


A pc-re leginkább csak a multiplatformos játékok jönnek ki azt meg konzolra is megszerezheted.

Bár könnyen warezolható de egy ps3 játék mondjuk olyan mint a KZ3 kb 5-6000 ft. 2016-ig még jön ki rá játék.

A pc- meg 4 év múlva elavul.



A ps 4 az így most kb 130 és úgy is kifog belőle jönni legalább 2 fejeltebb és olcsóbb gép.

Én azzal várnék, még legalább 7 évig kint lesz.

2013. nov. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

igazából tök mind1 mikor veszed meg a konzolt,akár most is megveheted mert szerintem az a 25db játék kezdésnek jó,több pénzed meg gondolom nincs megvenni :D

De elözőnek igaza van.

2013. nov. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"A pc-re leginkább csak a multiplatformos játékok jönnek ki azt meg konzolra is megszerezheted."


Azért ez túlzás, rengeteg exkluzív játék van rá, csak a legtöbbet nem úgy reklámozzák, mint a nagy konzolcímeket.

Megnézed a PS4 exkluzív címeket, rengeteg már létező játék PC-n, csak konzol téren exkluzív. Pl. Planetside 2, Primal Carnage, Warframe, és még sorolhatnám, PC-n mind már mondhatni régi játék. Meg ott vannak az exkluzívok, amik nem is fognak kijönni. Reklámokat egyikről sem láthattál, neten sincs túl sok hír róluk, de attól még PC is tele van exkluzív játékokkal.

2013. nov. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!