Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van olyan dvd lejátszó ami...

Van olyan dvd lejátszó ami pendrive-ról lejátszik dvdrip, bdrip és hasonló film formátumokat minden gond nélkül, és nem drága?

Figyelt kérdés
Aki tud ilyen asztali dvd lejátszót legyen szíves segítsen, mert szeretnék pendrive-ról tv-n nézni filmeket, de dvd-re nem szeretném kiírni őket, nekem megfelelne így is, de olyat szeretnék venni ami megbízható és másnak már bevált. Köszönöm!

2013. nov. 17. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem egy régebbi Western Digital TV Live médialejátszóm van, pebdrive-ról, külső merevlemezről, illetve a PC-vel hálózatba kötve, divx, dvd formátumot (ISO-ban), nagyfelbontású mkv HD filmeket szépen lejátszik. Net esetén még youtube és egyéb oldalak is elérhetőek.

[link]


Ha ragaszkodsz a dvd lemehez, akkor:

[link]

[link]


Van sokfajta médialejátszó:

[link]

[link]



vagy megoldás lehet egy android mini pc, ez egy "smart tv"-t varázsol a tévédből.

[link]

http://www.youtube.com/embed/CNyC7dcXx5w

[link]

2013. nov. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

*jav.


pebdrive = pendrive

dvd lemehez = dvd lemezhez

2013. nov. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a segítséget!
2013. nov. 17. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!