Melyik tab a jobb? SAMSUNG ATIV SMART PC + 3G vagy APPLE IPAD MINI 32GB? Az Ipad a t mobil oldalán van, a Samsung itt van : www.mediamarkt.hu/mcs/product/SAMSUNG-ATIV-Smart-PC---3G-%28 XE500T1C-H01HU%29,103952,480141,721357. html? LangId=-19

Figyelt kérdés

2013. nov. 19. 17:01
 1/3 anonim válasza:
Eggyértelmű!Apple az Apple!Mondjuk a droid az felhasználó barátabb mint iOS!De az Apple az drágább,de döntsd el hogy mennyi guba van a zsebedben....minden azon múlik....
2013. nov. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is iPad minire szavazok. Én mondjuk Android párti vagyok, de nem az a lila ködös-szemüveges :D Belátom, hogy vannak korlátai az androidnak erősen, és hiába mókolok rá új szoftvereket, mindig fog röcögni.

Az iPadnál ilyen nincsen.

Amúgy telefonban én is droidot használok, de most egy iPad minin töröm az agyam. Tabletet szeretnék, de tabletnél android fel sem merült bennem...

2013. nov. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De windows-os a Samsung tab
2013. nov. 20. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!