Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ipad-ra lenne ilyen alkalmazás?

Ipad-ra lenne ilyen alkalmazás?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megkérdezni, hogy van-e olyan alkalmazás amivel a hangszíneket tudnám állítani YouTube -on zene halgatàs közben.


Vagy esetleg olyan amivel alapba be lövőm a hangzàst, és az adott hangszínen szól minden amit csak nézek vagy hallgatok, legyen az netezés közben , vagy épp csak simàn natúr hasznàlatban.


Úgy mint egy sima PC-én


Minden kinek nyomom a zöldet,aki tudna nekem ebben segíteni. :) !


( Ipad 4 )


2013. nov. 22. 00:00
 1/4 anonim válasza:
10%
napokban vasaroltam egy Ipad Airt, de ilyen beallitassal meg nem talalkoztam. Nem gondolom, hogy azok a mini hangszorok ezt megtodnak csinalni..
2013. nov. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én hífire szeretném néha néha ràkötni, (jack dugón keresztűl) így sem szól olyan rosszúl de azért észre lehet venni hogy teljesen üresek a hangszínek ,és olyankor kellene a hangszín beàllítàs, meg persze fülhalgatón se jönne rosszúl.


Nem baj,azért kösz hogy vàlaszoltàl, Nyomom a zöld kezet.

2013. nov. 22. 08:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen alkalmazásról még nem hallottam,viszont szinte az összes zenelejátszóban tudod állítani a hangszínt
2013. nov. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

jaja....... értem köszi :(


az a baj hogy még én sem láttam, ,vagy találtam volna ilyen alkalmazást.....


de szerintem ez tök gáz hogy nincs ilyen alkalmazás,

(tavaj) volt egy androidos mobilom és azon simán meg lehetett csinálni egy ilyet.



letöltöttem az "alkalmazást" valamilyen equlizer...


és simán tudtam hangszínt állítani bárhol.


legyen az youtube , vagy egy sima film, vagy esetleg zene.


de kösz hogy válaszoltál ment a zöld kéz :)

2013. nov. 22. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!