Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 250000- ből tudok venni olyan...

250000- ből tudok venni olyan pc-t, ami kepes a jövőbeli ps4-s játékokkal azonos szintű grafikával futtatni a jatékokat?

Figyelt kérdés

2013. nov. 23. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, idővel jobb grafikáju játékok lesznek rá ha jobban ki tudják használni a képességeit, olyat amire jelenleg nem képes a pc
2013. nov. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ps4 kb ojan grafot tud mint a crysis3,a mostani pck is tudjak,de konzoloknal nagy hir!De valaszodra IGEN!
2013. nov. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És abban milyen videókártya illetve processzor van?
2013. nov. 24. 12:07
 4/11 anonim ***** válasza:
#3 nézz utána jobban a dolgoknak
2013. nov. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8magos mad jaguar 1.60ghz ketyeg,egy hd 7870 szintu vga (APU,processzorba integralt videokartya),8gb ddr5 ram ,abbol gazdalkodik a vga memoria is azert kellett a nagy orajel aszsem 5000 megahertzen megy a ram(ami eleg nagynak szamit mert,mi pc sek dd3 nal tartunk ami 2xxx megahertz,szoval ebben elorebb van mint a pc sek)500gb hdd amit lehet cserelni is ha kell nagyobb tarhelyure,blu-ray lejatszo,ami olvas blu-ray filmet is mint a ps3,dualshock 4 controller(aztmondjak jobb lett sokkal mint az xonenak a controllere meg jobb minosegi muanyag)es kb ennyi amit kell tudni rola,ja meg a ps+kell a multihoz kb 15 ezer de minden honapba kapsz ingyen gamekat (asszem 6-7 db jatekot amibol 4-5 jo jatek),livozhatsz is ha akarsz,feltothetsz 15 percet a yt re szamitogep nelkul,meg kb ennyi:D
2013. nov. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De!Viszont jobban ajanlom neked a konzolt,mivel 250ezres pc kb 3 evre eleg,a ps4 viszont 8 evre tervezik,es mindossze 120ezer!.Es meg szebbek is a jatekok lasd az ac4 wach dogs,stb,DE mindossze 120 ezer a maradekbol mondjuk veszel 4ev ps+es lessz 1 evre 65 jatekod vagy tobb a ps+bol,es meg mindig marad kb 100ezer abbol veszel jatekokat amikert nem akarod hogy varjal a ps+ra hogy hatha azt kapom,hanem megveszed,szoval most a pck hatterbe szorulnak,na meg a fogyasztas,a ps4 3szor kevesebbet fogyaszt mint egy 120 ezres vga,es satobbi,szoval mondom neked ne vegyel pont most pct!.Ha nagyon pct akarsz venni akkor kb fel ev mulva mert akkor jon valoban elo a generaciovaltas grafban,es kijonnek az uj teknologiak,mert mostani harderek meg mind jelen teknlologia,szoval meg nemjott ki az amd apu ja stb,szoval ha nagyon pc akkor varj meg legalabb 3 honapot,addigra olcsobb is lesz es ujabb cuccok!
2013. nov. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Eleinte én is ps4-t akartam venni, főleg mivel olcsóbb, csak azt hallottam, hogy a játékok sokkal szebb grafikájúak pc-n (pl battlefield 4, crysis 3) és mivel 250000-m van abból talán már tudok venni egy olyan pc-t amin minden fut maxon (gtx 660)/ (760 +40000, de még belefér)
2013. nov. 24. 15:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem csak a graf szamit,psnek olyan excluaivjai vanak hogy meg ojat nem lattal,tele otlettel,es nem mindig ugyanazt kapom 10ezerert.es a graf sejobb mar pcn lasd nfs wach dogs ac4 killzone is jol nez ki,es mindossze 120e ja es 60fps ami mondjuk 2 meterrol nem veszed eszre a kulpnbseget 30es 60 kozott
2013. nov. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
helyesirasi hibakert bocsi, telorol irtam.
2013. nov. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na igen,fogyasztás! Kérem szépen PS4 135 Wattot fogyaszt,de beéri az szerintem 120 Wattal is,és az én nem is tudom hány éves gépem többet zabál.Ezeket is kell tehát nézni mert nem mind1 mennyi lesz az áramszámlád.Meg ez a gép amivel most írok 3-4 éve még jónak számított,most meg el se indul rajta semmi sem :( mármint ami 2011-től kijött,meg állandóan csak a baj van vele,mostanába pl olyan hangosan búg hogy már fáj a fülem ehhez képest PS4-et meg se hallani mikor megy.
2013. nov. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!