Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptopot vennétek meg...

Melyik laptopot vennétek meg csakis az alábbi jellemzőjűek közül, mondjuk ha a 'Portál játékot akarnátok rajta akár alacsonyabb grafikával futtatni?

Figyelt kérdés

PentiumDualCore T4500 processzor az alábbi videókártyák egyikével:

- Mobile Intel® Graphics Media Accelerator 4500M (UMA)

- Intel GMA X4500

- ATI Mobility Radeon HD4570 512MB

- Intel® HD Graphics

- AMD Radeon™ HD 6370 512MB

- ATI Mobility Radeon HD545v 512MB


VAGY


Intel Core i3 380M (2,53GHz, 3MB cache) processzor Intel HD Graphics egybeépített/integrált videókártyával?


2011. máj. 3. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
melyik az a beépített kártya? mennyi a ram?
2011. máj. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen ezt.Ezen fulon is tolhatod.

DELL NB Inspiron N5030 15.6" HD, Dual Core T4500 2.3GHz, 2GB, 320GB 99.886 Ft

[link]

2011. máj. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A ram legyen mindegyiknél 2GB.
2011. máj. 3. 21:48
 4/6 anonim ***** válasza:

T4500 proci Radeon HD5v kártyával, ez a legerősebb videokártya. A core i3 integráltja gyengébb az összes felsorolt atinál.


De én a helyedben inkább olyan konfigot keresnék, ami p6100, p6200 vagy core i3 procit tartalmaz, és egy ati vagy nvidia videokártyát, mert ha a t4500-al van normális videokártya, akkor az az üzemidő kárára megy aksival, egy Sandy Bridge-es laptopnál meg kikapcsolható vagy ki is kapcsol a videokártya, ha nincs rá szükség, mert az Intel HD elég(azaz amikor nem játszol, csak mondjuk netezel, vagy filmet nézel).


Szerintem aki ezt a Dell-t linkelte, a saját szakállára reklámozhat, mert addig ok, hogy nem rossz gép, de az Intel GMA-val nem játékra való.

2011. máj. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amúgy nem értem miért soroltál fel ennyi videokártyát, de épp vaterán láttam egy laptopot(újat), ami belefér az általad leírt képbe, csak éppen ez a kártya nincs a felsoroltjaidban, holott a másik 3 radeonhoz hasonló kategória:

[link]


Szóval ebben i3 350M proci van, amiben van Intel HD is, meg van mellette egy Radeon 5470. Új játékok low-on futtatására megfelelő.

2011. máj. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ASUS K52JE és 2 hét múlva viheted szervizbe mert olyan gyengék az ASUS-ok.
2011. máj. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!