Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit vegyek? (többi lent) FONTOS!

Mit vegyek? (többi lent) FONTOS!

Figyelt kérdés
Szeretnék konzolt venni mert a mostani gépem nagyon gyenge és romló félben van,és pont amikor venni akarok jön ez a next-gen dolog,sőt már meg is érkezett(szinte)és elsőnek a ps3 ugrott be,konzolvilag.hu-n 80k assassin's creed 4 +last of us al együtt +tartozékok HDMi is,viszont hosszútávra nem lenne túl nagy befektetés mivel 2-3 év múlva vagy talán hamrabb ha a teljes támogatása nem is a jobb játékok kiadása biztos megszűnne ps3 ra,idáig ugye könnyű lenne a téma:venni egy ps4 et,viszont nekem 130 ezrem lenne max,és tv is kéne ugye mert egy régi crt tv-m van,50 ezerért már találtam elfogadható tv-t,namármost amire én gondoltam:veszek egy tv-t 50 ezerért és elkezdek szépen gyűjtögetni amíg bejön MO. ra is a ps4 valami értelmes bundle-vel és akkor megvenném,ac4 vagy bf4 re gondoltam és akkor no problem,valami érv e mellett vagy ellene?Előre is köszi.

2013. nov. 23. 21:48
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja,és xbox ONE nem igazán jön képbe már csak az ára miatt is.Előre is kösz ia válaszokat.
2013. nov. 23. 21:51
 2/16 anonim ***** válasza:
45%

"viszont hosszútávra nem lenne túl nagy befektetés mivel 2-3 év múlva vagy talán hamrabb ha a teljes támogatása nem is a jobb játékok kiadása biztos megszűnne ps3"


Hát figyi ha eddig nem volt ps3 ad amit kiadtak rá gamek ugyan úgy kitolhatod szal ne úgy vedd hogy még 2-3 év game hanem hogy 2006-7-töli játékok...


Szerintem megéri még ps3at venni főleg még nem volt...


De ha annyira ps4kell akkor várj vele előbb szerezz be 1 hdtv-t majd utána ps4-et

2013. nov. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%

több dolog miatt is ps 3 at és nem 4 et kéne venned

pl.,

-a ps3 ra még 2016 ig jönnek ki a játékok és ha kijön a 4 olcsóbb is lesz, . és a super slim nagyon jo, nehezen hibásodik meg, és ha már nem nyomnak ki rá játékokat ottvan még több ezer játék rá, nemértem mért problémázol ezen

a ps4 amint kijön nem szabadon rögtön megvenni, mert hemzsegni fog a hibáktol mint anno a 3.

és még tudnék sorolni, szoval szerintem mindenképpen a ps3 at vedd meg!

2013. nov. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,hát akkor elsőnek fullHD tv aztán jöhet a superslim ps3 :)
2013. nov. 24. 12:34
 5/16 anonim ***** válasza:
61%

úr isten muszály a legelső kettő hülyére halgatnod? Most nem azért de ezt te sem gondolhatod komolyan hogy az újgenerációs konzolok elött megveszed a régit -_-"

Gondolkozz már picit hogy ha megveszed PS4-et,azzal el leszel 7 évig ha vigyázól rá!!!

Az meg hülye hogy 2016-ig támogatott lesz,érdekes módon nekem volt PS2-m és amint megjelent a PS3 szinte semmi nem jött ki rá fifán kívül szóval csezheted.

Amúgy meg

[link]

Egész jó kis TV én is ilyent fogok venni mert nekem is ilyen régebbi van és hát már eléggé rossz :S

Bár én majd jövőre fogok venni konzolt hozzá meg én Xbox onba gondolkozok de ne vegyél régit akkor sem,nem hiába álítottak le nem is tudom hány gyártósort a microsoftnál mert ők is tudják hogy ilyenkor alig vesznek már régi konzolt.

2013. nov. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%

Meghibásodásról meg annyit,hogy ha esetleg meg is hibásodna sincs para,elvégre garanciát kapsz hozzá,ha 3 év múlva meg tönkremegy az már a te hibád mert vagy nem tisztogattat vagy stb...

Sőt tovább megyek mostanra fejlődött annyit a technika hogy nem fognak gyártani annyi hibás konzolt,xbox onnál is pl csak a meghajtó volt hibás párnál,PS4-nél meg valami kékhalál szerűség volt,és 1.000.000-ból alig 1% volt a rossz termék aránya ami jó,meg aztán olvastam olyant is hogy nem lesz slim közeljövőben mivel minek,eddig azért jöttek ki mert nem tervezték meg a régi konzolokat rendesen az elején de ezek már egész jók,hővédelemmel is el vannak látva tehát ha túlmelegszik a gép akkor lekapcsolja magát így kizárt annak az esélye,hogy a konzolod megfőne mint anno a 360.

2013. nov. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az 5-össel értek egyet. Oké, hogy van elég játék PS3-ra, de PS4-re még több lesz. 1 év alatt letudod az eddig kijött ps3-as játékokat amik érdekelnek és utána mit csinálsz? Nézed, hogy PS4-re jönnek az új jobbnál-jobb címek.
2013. nov. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Akkor inkább várok jövő karácsonyig és akkor 1 éves ps plusz előfizetés meg tv és akkor már minden full a ps4 melé,végülis jobb előre tekinteni.
2013. nov. 25. 07:23
 9/16 A kérdező kommentje:
*mellé ez látszik a legjobb megoldásnak.
2013. nov. 25. 08:47
 10/16 anonim ***** válasza:

Na kezdjük ott a ps 3 hardvere elég erős még most is úgy hogy ott sztem nem csak fifá-t fognak rá kiadni és különben is a ps 4 az ki tudja mi lesz vele lehet hogy megveszed és fél évre valami hibája lesz nem túlmelegedés miatt vagy bármi de az xbox one-ál is lehet ez veszély persze most jött ki még nincs tapasztalva hiba. de ahogy a 3-as is írta

"-a ps3 ra még 2016 ig jönnek ki a játékok és ha kijön a 4 olcsóbb is lesz, . és a super slim nagyon jo, nehezen hibásodik meg, és ha már nem nyomnak ki rá játékokat ottvan még több ezer játék rá, nemértem mért problémázol ezen

a ps4 amint kijön nem szabadon rögtön megvenni, mert hemzsegni fog a hibáktol mint anno a 3.

és még tudnék sorolni, szoval szerintem mindenképpen a ps3 at vedd meg!"

2013. nov. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!