Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit vegyek? (többi lent) FONTOS!

Mit vegyek? (többi lent) FONTOS!

Figyelt kérdés
Szeretnék konzolt venni mert a mostani gépem nagyon gyenge és romló félben van,és pont amikor venni akarok jön ez a next-gen dolog,sőt már meg is érkezett(szinte)és elsőnek a ps3 ugrott be,konzolvilag.hu-n 80k assassin's creed 4 +last of us al együtt +tartozékok HDMi is,viszont hosszútávra nem lenne túl nagy befektetés mivel 2-3 év múlva vagy talán hamrabb ha a teljes támogatása nem is a jobb játékok kiadása biztos megszűnne ps3 ra,idáig ugye könnyű lenne a téma:venni egy ps4 et,viszont nekem 130 ezrem lenne max,és tv is kéne ugye mert egy régi crt tv-m van,50 ezerért már találtam elfogadható tv-t,namármost amire én gondoltam:veszek egy tv-t 50 ezerért és elkezdek szépen gyűjtögetni amíg bejön MO. ra is a ps4 valami értelmes bundle-vel és akkor megvenném,ac4 vagy bf4 re gondoltam és akkor no problem,valami érv e mellett vagy ellene?Előre is köszi.

2013. nov. 23. 21:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
31%

én os a #3-al és a #10-el értek egyet, szerintem, ha nem vagy konzolb*zi, elég a jo kis ps3, hidd el hogy jo az még hosszutávra :)

és mert a többi ps4 et mond mert nekik az kell...nem muszáj neked azt venned..de ezt nem bántásként irtam a többire nézve :)

de ez csak egy tanács volt, mert neked szived joga eldönteni :D

2013. nov. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hát a ps4 melett döntök úgy néz ki de korántsem azért mert a többiek azt mondták,hanem mert hiába tolom végig a ps3 repertoár nagy részét ami tetszik,az új megjelenések ha még jönnek is ps3 ra nem lesznek ugyanazok mint a 4 en és mivel sp2 óta ez most nagy lépés lenne nekem sztem a jövőbe kell nézni és a jövő a ps4 mellett szól,igaz hogy lehetnek hibái ezért nem is most fogom megvenni,gyűjtök,és jövő karácsonykor valami jó kis bundle vel és plusz játékokkal és ps plusz előfizetéssel,és talán egy + karral fogom megvenni,köszönöm a válaszokat :)
2013. nov. 27. 09:56
 13/16 A kérdező kommentje:
*ps2
2013. nov. 27. 09:56
 14/16 A kérdező kommentje:
meg persze egy tv,és így már teljes lesz az élmény és úgy vélem ezért megéri várni :D
2013. nov. 27. 09:57
 15/16 anonim ***** válasza:
Ja megéri várni és teljesen igazad van :) meg ki tudja mivel ezek csak a ps 3 phat/fat xbox 360 phat -nál volt gondolom de csak gondolom mivel tudják mit hibáztak akkor már hibátlanul jönnek ki :)
2013. nov. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Van egy haverom,neki a legelső x360-ja van,vigyáz rá évente elviszi kitiszkogatni valahová,pontosan nem tudom és máig tökéletesen működik,meg pl sokan nem tudjáák de haa 3 LED-es hibát kb 4000FT-ból megcsinálták és vízhűtést is tettek mellé.

Tehát azt akarom mondani ha vigyázól rá minden működik,meg figyelj garanciát kapsz rá tehát tönkre megy a PS4 kicserélik szinte rögtön,Meg amúgy is mért vennél régi konzolt,mikor 14 nap múlva itt a PS4 :D Semmi értelme nem lenne,meg lehet erős PS3 de akkor sem fog kijönni rá olyan játék mint a többire,persze ideig kifognak csak épp sokkal szarabb grafikával,hogy mért? Mivel a CELL-re nagyon nehéz programozni,ezért semelyik programozó nem fog ezzel szarakodni hanem kiadják még csúnyább grafikával PS3-ra a játékokat mert itt az új,őket az érdekli mert abból jön nekik több pénz.Mellesleg most indul be az online-n is,míg PS4-en azt fogod tapasztaln ihogy egyre többen fognak játszani mutlival,addig PS3-on csökkenést fogsz tapasztalni ami eléggé gáz lesz,ha egy FPS-be nem tudsz kit lőni :D

2013. nov. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!