Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a legjobb mp4 lejátszó?

Melyik a legjobb mp4 lejátszó?

Figyelt kérdés

A legfontosabb az lenne, hogy nagyon-nagyon sok számot lehessen rátenni.


És ha lehetne... 20-15 ezer alatt.

Előre is kösz a segítséget!


2013. nov. 30. 19:09
 1/5 Osynho ***** válasza:
Csak zenére kell?
2013. nov. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen.
2013. nov. 30. 19:35
 3/5 Osynho ***** válasza:

Akkor Sansa Clip Zip. 17-18e, bővíthető micro sd karival, akár 32gb-ossal. Én refurbished változatban vettem 8 ezer Ft-ért.


Hangminőségben jóval drágább lejátszókat ver, van hozzá Rockbox firmware, amivel még jobb. Szóval ajánlom.

2013. nov. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20ért már tudsz venni egy használt mobilt, ami alkalmas erre, de akár újat is
2013. nov. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Osynho ***** válasza:

„20ért már tudsz venni egy használt mobilt, ami alkalmas erre, de akár újat is”


Egy telefonnak (főleg egy ilyen olcsónak) elég gagyi hangja van. Azon kívül nem megy 15órát és kicsit más egy 100+ grammos, 10+ centi magas kütyüvel mozogni, mint egy 25g-os, gyufásdoboznál kisebb lejátszóval, amit fel lehet csíptetni bárhova. Szóval nem alternatíva egy telefon, szerintem.

2013. dec. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!