Normális ez a notebooknál?

Figyelt kérdés

Ha töltőről használom, a monitor sokkal világosabb, mintha aksiról menne. Ez normális? Más is tapasztalt már ilyet?

Lehet a fényerősséget állítani valahol (HP laptop és Vista van rajta)?!

Előre is köszi a válaszokat!


2009. nov. 21. 17:50
 1/9 anonim válasza:

Ha jól értelmezem,akkor azt mondod,hogy ha be van dugva az áramba,akkor sokkal világossabb,mintha akkumulátorról menne. Nekem is laptopom van és ugyan ez a helyzet. De sztem ez azért van,hogy kevesebb enegriát használjon el az akkumulátor. Így pedig tovább tud működni a gép.

L/17

2009. nov. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem is hp,notebook és vista is és nálam is ugyan ilyen.a második kérdésre nem tom a választ:(
2009. nov. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Ez teljesen normális. Minden laptopnál így van szerintem.

Nekem emachines van vistával, és lehet rajta állítani a fényerőt. Van egy "Fn" nevű gomb. megnyomom azt, és még azt ahol egy "nap" szerű valami van ... bár nem hiszem hogy ez így lenne a többi laptopon is

2009. nov. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy normális. Ezzel azt éred el, hogy a magas fényerő ne merítse annyira az akkut, amikor töltő nélkül használod. Így tovább írja feltöltés nélkül a notebbok. Nyugodj meg nincs a gépednek semmi baja.

Igen lehet rajta állítani. Fn-gomb és megnyomod azt a napocska ikont, amelyiknél egy felfele nyíl van a jobb sarkában (F8 billentyűn keresd). Mindkettőt egyszerre kell megnyomni. Bár nem tudom milyen HP-d van. Lehet hogy nem egészen ott találod, ahol mondtam, ez típustól függ.


21/L

2009. nov. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem acer van és lehet állítani a fényerősséget. Én pl. pont úgy állítottam be hogy akksival használva kicsit sötétebb legyen hogy tovább írja az akksi de vissza lehet azt is világosítani.

Vista stimmel.

vezérlőpult, hardver és hang, energiagazdálkodási beállítások - itt tudom én állítani a fényerőt

2009. nov. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a gyors választ! Akkor megnyugodtam, h nem a gép rossz:) Sikerült a fényerősséget is állítani - még csak pár napos a gép, ezért nem vagyok még képben:)!
2009. nov. 21. 18:25
 7/9 anonim válasza:
ha van használati utasítás akkor könnyen rájössz)
2009. nov. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak: köszi a tanácsot...
2009. nov. 21. 22:15
 9/9 anonim válasza:

A fényerőt én az "Fn" billentyűvel és a jobb vagy bal nyillal szoktam változtatni . jobbal világosabb lesz.

Nekem mindig amikor bekapcsolom sötét és úgy kell világosítani. nekem szerintem valami beállítási hiba lehet, lehet nálad is. szóval az okot nem tudom csak a megoldást.

remélem tudtam segíteni.

2009. dec. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!