Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Uj Notebooknal elso hasznalatk...

Uj Notebooknal elso hasznalatkor hogy kell tolteni az akksit? Azt is ”ki kell sutni? Mennyi ideig toltsem?

Figyelt kérdés
6 cellas, 4400mah
2011. jan. 15. 07:14
 1/3 A kérdező kommentje:
persze miutan lemerült...
2011. jan. 15. 07:22
 2/3 anonim ***** válasza:

Tök mindegy.

Az élettartamát mindenhogy kiszolgálja ,(2-3-4 év),bárhogy is használod . Utána meg kuka.

Ha nagyon vigyázgatsz az aksira ,naponta le-föl csatolod,meg föltöltve elrakod a szekrénybe,meg ilyen bohóckodások,akkor max 1 évvel tovább megy el a tiéd ,mint azé ,aki cart az ilyesmikre rá. Szervizes tapasztalat.

2011. jan. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem a laptopomba idén lesz 9 éves az akksi de gond nélkül 2,5 órát kibir. annyi a titka hogy otthon hálózatról használom így egyáltalán nem nyúzom az akksiját feleslegesen. amikor pestre utaztam busszal (3 óra) és majdnem az út elejétől használtam, akkor éppen akkor merült le amikor beértem a városba. 2-3-4 év a mai kókány laptopokra sajnos igaz sőt... gondolják vegyen ujat az ember mert az az üzlet. ue. mosógépek. szerelő szerint a mai mosógépeket max 10 évre tervezik de a hajdu mosógép a nagymamámnál a mai napig üzemel. több mint 25 éves.

mai világba a gyártók arra mennek rá hogy időnként mindenből vegyél újat vagy javíttatnod kelljen. szóval akármilyen laptopot veszel (ha újat veszel) ne számíts nagy akksi élettartamra.

2011. jan. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!