Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Létezik vezeték nélküli...

Létezik vezeték nélküli FÜLhallgató?

Figyelt kérdés
Unom már hogy állandóan megtörik a kábel. Nincs véletlen ilyen, hogy vezeték nélküli fülhallgató? Még az se érdekel ha drága, mert amennyit kidobtam fülhallgatókra az már nevetséges.

2013. dec. 1. 01:37
 1/6 anonim ***** válasza:

wireless earphone -> google


A Sennheisernek is van:

[link]


meg más is:

[link]


[link]


[link]


Dehát egyszer minden elromlik. Én folpackba tekertem a vezetéket ahol érintkezik az arcommal, így nem keményedik meg olyan hamar a műanyag, később nem törik el.

2013. dec. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ráadásul ezekben nem tudom, hogy elem kell-e vagy akku, az akkuk egy idő után elhasználódnak, az elemre meg szintén költeni kell.
2013. dec. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van a Sony Ericsonnak Bluetooh fülese, mw 600 meg hbh is800


[link]

2013. dec. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na, ezeknek sincs sok értelme. Ahogy látom, vagy akkora méretűek, hogy betakarják a fület, esetleg fejpántos (akkor már inkább fejhallgató), vagy vezeték köti össze a két fülest.:)
2013. dec. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*nyakpántos
2013. dec. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

És ezek közül a legjobb is 3-4 órát bír egy feltöltéssel?

Hát ez nevetséges. Így már nem éri meg, főleg ennyi pénzért. Egy hétig köröztem a media marktban, mire találtam egy olyan mp3 lejátszót, aminek ugyan nincs TV méretű képernyője, meg nincsenek benne játékok, meg haláltudjamik, viszont legalább 1 napos üzemideje van, pontosabban 36 óra. Most meg a fülhallgatót töltögessem 3 óránként? Neee:D Komolytalan. Szóval akkor maradok a hagyományos vezetékeseknél, maximum veszek tartalékot is. Amúgy köszönöm mindenkinek, jó cuccok ezek, csak hát...:D

2013. dec. 1. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!