Az új laptopomra rakhatok kalóz windows 8.1-et?

Figyelt kérdés

Most rendeltem egy HP Pavilion 15 n028sg laptopot a radium.hu-ról, de nem rendeltem rá op-rendszert. Ezt van: Microsoft_Windows_8_Professional_x64_MSDN_HUN_VL29

A címe az, hogy x64-es, de a leírásban ez szerepel:

"A Windows 8 gépigénye:

- 1 gigahertzes (GHz) vagy gyorsabb 32 bites (x86) processzor" (Most akkor ez 64 vagy 32 bites???)

Ha követem az utasításokat, futni fog normálisan a laptop? Ha valami baja lenne, és vinném szervizelni, akkor észrevennék, hogy kalóz windows van rajta?



2013. dec. 3. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
64 bites amit töltesz, a garancia a laptopra vonatkozik, a rajta levő rendszerre nem , szóval bármit telepíthetsz rá, de ilyesmit nem től okos dolog szétkürtölni, legközelebb csendben csináld
2013. dec. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Radium nem ajánlott, mert nem adnak renmdes garanciát, vonjad vissza a rendelésed ha lehetséges !
2013. dec. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem használtam még semmilyen eszközöm, mert okostelefonom nincs(se tabletem, se iPAD-om), de azt hallottam, hogy nem érintőképernyős gépeken kimondottan rossz a Win8.Maradj a Win7-nél szerintem. A Win8-at állítólag kizárólag "tapiképernyős" eszközökre találták ki...
2013. dec. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
eszközöm=eszközön
2013. dec. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem tudom, hogy mi a baj a radium-mal, a rendelést már nem lehet visszavonni, de nem tűnik rossznak, 2 év HP garanciát kapok rá meg valami Radium+ garanciát is, én nem értek hozzá, de nekem jónak tűnik az ajánlatuk.
2013. dec. 4. 01:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Annak tűnik de nem az, nem ártott volna ha megkérdezel róla egy hozzáértőt, szürkeimportos gépeket árulnak külföldi garanciával, amit nem feltétlenül tudsz Magyarországon érvényesíteni.
2013. dec. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!