Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Üdv Mindenkinek 3órája keresek...

Üdv Mindenkinek 3órája keresek egy MSI K9N6SGM-V alaplaphoz hálózati kártya driver-t xphez, de nem találtam és amíg ez nincs feltelepítve nem is tudok az internetre csatlakozni :S (másik gépről vagyok) kaphatok esetleg egy kis segítséget?

Figyelt kérdés
Hogy beilleszt a komment részbe egy linket? Ahonnan letudom egyből tölteni a drivert
2013. dec. 4. 10:25
 1/9 anonim válasza:
Ne az alaplaphoz keress halozati kartya drivert, hanem a halozati modemhez amit bele tettel "elvileg". De megeshet, hogy jol tudod, es jo helyen keresed, csak lehet nem adtak ki drivert ahhoz az alaplaphoz
2013. dec. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nincs rajta alaplapi LAN

[link]

2013. dec. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

és a 3 közül melyiket?


Nem tudom nem értek ehhez, de amit tudok hogy Win 7nél pl Nvidia Nforce vagy milyen driver volt rajta

2013. dec. 4. 15:15
 4/9 anonim ***** válasza:
[link] ezt a progit tedd fel és megtudod nézni milyen hálózati kártya van benne
2013. dec. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]


Ez az? ha esteleg ez alapján tudnál küldeni nekem ehhez egy Xp drivert? nagyon fontos lenne

2013. dec. 4. 19:21
 6/9 anonim ***** válasza:
számítógép-> összegzés-> hálózati kártyáról csinálj képet
2013. dec. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ez integrált alaplapi , vagy a sajátgépen belül gondolod az összegzést???
2013. dec. 4. 21:32
 8/9 A kérdező kommentje:

ezt a drivert találtam,szerinted?

[link]

2013. dec. 4. 21:52
 9/9 anonim ***** válasza:

nagyon képzavarba vagy, ez VGA driver (videókártya driver)

neked meg LAN driver kell

Amit leszedtél aida programot, ott van olyan, hogy számítógép-összegzés- és azon belül keresd meg a halózati kártya

[link]

Mint itt jobbra fent van, és bal oldalt meg megkeresed a Hálózati kártya

2013. dec. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!