Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Driver telepítése?

Sün18 kérdése:

Driver telepítése?

Figyelt kérdés

Van egy PCI-os hálózati kártyám. (TP-link TG-3269). Letöltöttem hozzá a driver, viszont a mappában nincs .exe csak ilyen fájlok vannak: [link]

Mit kell ezzel csinálni?



2013. nov. 24. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:

1-win7 update kézzel indítása általában letölti a drivert

2- ha nem..., akkor hardver/eszköz hozzáadása...kiválasztom a listából/saját lemez/és a letöltött fájlok közül , ha elnavigálsz oda, egy .dll-t fogsz látni...azt kell megadni...de ez xp-nél volt így, nem tudom win7-nél is hasonló-e, nem tudom ellenőrizni, mivel minden driverem telepítve van...próba.

2013. nov. 24. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Eszközkezelőben megkeresed a hálókártyádat (elvileg az egyébb eszközök között van és sárga kérdőjeles, mivel nincs hozzá driver telepitve).


Ha megvan akkor Katt 2x rá, bejön egy ablak ott menj az Illesztőprogram fülre és Illesztóprogram telepitése vagy Illesztóprogram Frissitése gombal tallózd be neki a következő fájlt : netrtx64.inf (Telepitési információk - a képen)


Sok sikert.

Üdv.

2013. nov. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :)
2013. nov. 24. 08:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, azóta nekem is beugrott, hogy a .inf fájlt kell megnyitni.
2013. nov. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!