Retinás iPad Minire hogy lehet szolgáltatónál internetet kérni?

Figyelt kérdés
Lehet hülyén fogalmaztam, sőt biztos, de rendeltünk az Apple Inc.-től retinás iPad minit (wi-fi modell) és úgy olvastam, hogy nem lehet sim-kártyát helyezni bele, ami azért gond, mert így nem tudom használni wifi nélkül az internetet. És az érdekelne, ha bevisszük az aktuális mobilszolgáltatónkhoz, akkor lehetséges rá valahogy internet, ez esetben 3G-t biztosítani?

2013. dec. 6. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
ha WiFi modell úgy hiányzik belőle a chip, így lehetetlen. Azt csak eleve 4G-s modell esetén lehet.
2013. dec. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ooohhh ezt elszúrtam... De úgy gondolom már működik, ha telefonról megosztom az internetet nem?
2013. dec. 6. 16:52
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha az ipadod csak simán a wifi modell akkor nem lehet bele sim kártyát rakni ezt jól tudod :)

Viszont vannak olyan kis készülékek amibe lehet, és ez úgy működik mint egy router. Erre csatlakozol az ipaddal.

Pl ez: [link]

2013. dec. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy igen, ahogy írtad. Telefonról megosztod.
2013. dec. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És lehet bökkenőmentesen használni telefonról való megosztásnál? Gondolom csak, ha telefonon is jól működik, ugye?
2013. dec. 6. 17:04
 6/9 Osynho ***** válasza:
Lehet, de a telefon gyorsan le fog merülni. Egy mobil router nem rossz dolog szerintem se.
2013. dec. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak mi vodafone-nál vagyunk és ott elég drága dolognak tűnik hosszú távon
2013. dec. 10. 13:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Esetleg kicseréltetni a gépet gsm modellre?
2013. dec. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azért lenne érdekes dolog, mert mi az Apple-től rendeltük, mert így volt a legolcsóbb és biztos bonyolult lenne visszaküldeni. De egyébként már használom és beválik az, hogy megosztom a netet telefonról. Köszönöm a válaszokat!:)
2014. jan. 8. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!