Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek megvegyem ezt a...

Szerintetek megvegyem ezt a lidil-ös "trekstor-7" quad-core hd táblagépet 33ezerért? Illetve vett már valaki ilyet?

Figyelt kérdés

kijelző 1280x800 ips,ram 1gb,proci 4x1ghz,belső tárhely 8gb,kamera 2mp il.vga ez a proci kb egy 2magossal ér fel.

és nekem játékra,netre kéne.



#trekstor-7" quad-core hd
2013. dec. 6. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne. Lidl-ben csak gyenge minőséget kapsz. Vegyél drágább de jobb tablet-et ha van rá pénzed, ha pedig nincs akkor spórolj. Jobban jársz.
2013. dec. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
eddig ez a legjobb ár érték arányú amit kinéztem
2013. dec. 6. 20:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Értem. De jó ár-érték aránytól függetlenül meg nem biztos, hogy örömet is fog okozni. Persze lehet hogy tévedek.
2013. dec. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tabletet szakboltban vagy mobilszolgálgatónál veszünk!

Ez egy kínai gagyi, örülj, ha fel tudod tölteni az akkuját és nem fagy le állandóan.

Gyűjts még hozzá, 40 ezertől már sokkal jobbakat kaphatsz.

2013. dec. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"1.0 az 5-ből rossz minőségű , április 29, 2013

Által Nassar

Vásárlás az Amazon Verified ( Mi ez? )

Ez a felülvizsgálat a: TrekStor 7 hüvelykes Breeze 7.0 SurfTab (Cortex A8 1,2 GHz-es processzor, 512 MB ​​RAM, 4 GB memória, Andoid 4.0) (személyi számítógépek)

II keres egy tabletta, és ez az egyik volt jó ajánlatot, és kiváló kritikákat így vettem kettőt. Amikor megkaptam őket én elfogadta az alsó képernyő felbontását, mint a végén ez egy olcsó tablet, de már túl lassú, és az egyikük megállt, és nem tudtam újra be! Amazoon kedves cserélni azt. 2 nappal később, a második sem állt 2 napig, majd úgy döntött, hogy ismét dolgozni!!

úgy döntöttem, hogy vissza őket egyszerre, és most várom a visszatérítés". [link]

2013. dec. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2013. dec. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2013. dec. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor ajánljatok egyet olyat amibe megy sim is netre,és otg,mhl kompatibilis legyen kíjelző 7"on min hd legyen
2013. dec. 8. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!