Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Táblagépet vennék, már rengete...

Táblagépet vennék, már rengeteg tesztet, átnéztem és nem tudok dönteni. A gépet netezésre használnám itthon. Szeretnék rajta játszani, esetleg néha egy filmet megnézni. Ezek közül érdemes választani?

Figyelt kérdés

A jelöltjeim:

[link]


Legalább 3-4 évre vásárolnám, és nem szeretném, hogy már 2 év múlva elavult legyen, ne futtassa a játékokat.

A szememnek a 8”-os méret tetszik a legjobban, (bár az asus nem 8-as, de a háromból az tűnik a legmegbízhatóbb márkának) ezért kisebbet nem szeretnék. CPU-ból a 4 mag, Ramból jónak tűnik a 2GB a jövőre előre vetítve. A keret sajnos szűkös és tudom, hogy ebben az árban nehéz találni normálisat, de max 40-50E Ft-ot szánok rá! Többet nem tudok!


2013. nov. 14. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
én az asust választanám
2013. nov. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyértelműen ASUS
2013. nov. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!