Hogyan tudnám a telefonon elkezdett játékot tabon folytatni?

Figyelt kérdés
Telefonon egy játékban elég jól haladtam már, és vettem egy tabot, és azon szeretném folytatni, de ha letöltöm, újra kezdi az egészet, hiába jelentkezek be a fb fiókomba azon is. Próbáltam backupot menteni telefonról, majd a fájlt feljtelepíteni tabra, de ugyanott folytatja, ameddig tabon jutottam el a játékban. Hogy lehetne ugyanazt a játékállást tabra áttenni? Androidos mindkettő.

2013. dec. 6. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
mindkét eszköz rootolt kell legyen, és titanium backuppal kell róla mentést csinálni. Szerintem te simán az apk-t vitted át.
2013. dec. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A google-nek van egy olyan opciója, hogy Sync App Data (angolul)

Settings - Accounts - Google és azon belül van.


Azt nem tudom, hogy minden adatot és appot szinkronizál-e, de én állítottam már vissza így appot root nélkül.

2013. dec. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!