Rábai Péter94 kérdése:

Autóerősítő PC-hez?

Figyelt kérdés
Van nekem egy autó erősítőm(JBL GT5-402) ha azt hozzákötöm a pc-hez , a másik felét a hangfalakhoz(magnat zero7) akkor ez szetbasz mindent ,vagy működni fog ??? Na Mármost ezek nem olcsó cuccok szal okos ötleteket mondjatok Köszi...ez amugy azert van mert 1reszt lusta vagyok masreszt meg nincs pénzem most rendes erositore ...

2013. dec. 6. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Na, megvolt az eheti "autóerősítőt PC-re, PC-tápra" kérdés is...


Jobbra fent, kereső, hadd ne keressem ki helyetted az n+x eddigi pont ugyanilyen kérdést.

2013. dec. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Csak neked átfogalmazom kicsit ,bár ez hosszú lesz...

én erősítőként használnám azt a jbl-t

na de ne érts férre ...a HANGKÁRTYÁRA kötném...az a másik idiot pedig nem tudja hogy a táp áram szolgáltatása nem függ össze az erósítő teljesítmény wattjával

2013. dec. 7. 00:53
 3/5 A kérdező kommentje:
Jah mégse lett hosszú ,de amugy a két kérdés egyáltalán ,Mégcsak nem is hasonlít egymásra. Köszönöm!
2013. dec. 7. 00:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Először is, szobában nem használunk autós erősítőt, mert nem tudod mivel megtáplálni. A kapcsoló üzemű, pár 100 wattos tápok, de még a minőségi, egy havi fizetésbe kerülő 1-2 kilowattos tápok sem alkalmasak egy erősítő hajtásához.

Nem beszélve a módosításról, amit ilyenkor nem árt elvégezni egy tápnál. A villamos összekötések. Kész életveszély, tűzveszély. Mert a hülye gyerek ráakasztja a gyárilag 1mm^2-es vezetékre a 60 amperes erősítőt...

Másrészt, ha a hangkártya kimenetét kötöd az erősítő bemenetére, miért lenne baja? Nem logikus, hogy az is normális alacsony szintű kimenet, mint egy fejegység kimenete? Miért baszna szét mindent?

Harmadrészt, a magnat az egyik legolcsóbb, legvacakabb ratyi márka, egyen értékű a Mac Audioval, Somogyival, MNC-vel.

2013. dec. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Látod kérdező... próbáltam röviden válaszolni, hogy keresgélj az ilyen kérdések között, nem egy volt a közelmúltban.

Erre te mit csináltál, házhoz mentél a páratlan lószerszámért, és megkaptad azt a másodiktól, amit nem akartam beírni.


Össze lehet mókolni, valahogy szólni is fog, de egy legvacakabb szobai hifi erősítő is jobban fog szólni.

2013. dec. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!