Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fülhallgatót ajánlanáto...

Milyen fülhallgatót ajánlanátok 8-10 000 ft körül?

Figyelt kérdés

Hali :)


Egyáltalán nem vagyok valami jártas ebben a fülhallgató témában, csak körülnéztem a weboldalakon, és elég sokan a Sennheiser-t ajánlják, persze vannak ellenérvek. Őt néztem ki: [link]


Szerintetek megéri, vagy ennyiért csak a márkát fizetem meg?

Légyszi, ha valakinek van tapasztalata, vagy más fülest ajánlana, írja le. :)

A lényeg, hogy jól szóljon, 10 ezer alatt legyen, és ne essen ki a fülemből, mert attól megőrülök. xdd

Általában rockot hallgatok, ha ez számít :DD

Ja, és mindenképpen FÜLhallgatót, azokat jobban preferálom. :)


Köszönöm szépen előre is a válaszokat! ^^



2013. dec. 7. 18:02
 1/5 A kérdező kommentje:

Vaaagy

[link]

2013. dec. 7. 18:17
 2/5 anonim válasza:

A Sennheiser valóban jó minőségű fülhallgató, szerintem abban nem csalódhatsz. Bár sokat olvastam róla, hogy 1-2 év alatt megtörik a vezeték és csak az egyik fele szól.

A JBL-ről nem hallottam semmit még.

Viszont én is most állok fülhallgató vásárlás előtt az én kiszemeltem egy Beyerdinamic, 15.000 Ft körül van, de vannak olcsóbbak is. Érdemes utánanézned szerintem mert ezek a legjobb minőségű termékek a piacon.

2013. dec. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A JBL jó. ha szereted a basszust, akkor utána nézhetsz, a SONY-MDR XB400-asnak (bár ez fejhallgató, de elég jól néz ki )
2013. dec. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Nekem sennheiser cxII street-em van és tökéletesen megvagyok vele elégedve!Ha nem vigyázol rá, előbb-utóbb minden fülhallgató tönkremegy sajnos...Én direkt olyan helyen vettem, ahol 2 év garanciát adtak rá, szóval ha kontakt hibás lenne, ki is cserélnék! :)

2013. dec. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi ^^
2014. jan. 1. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!