PLAYSTATION 3. Szeretnék venni egy Playstation 3 super slim 12 gb-ot. Jól értesültem hogy ps3 mon fel kell telepíteni a játékot? Ha igen akkor az kb hány gb? Én kb évente vennék 2 játékot fifát és call of dutyt. Ez a kettő ráférne + néhány DLC?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszi.

2013. dec. 7. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem minden játékot kell feltelepíteni, ezt a játékkészítők döntik el. És a telepítés méretét is, tehát teljesen változó, pár száz megától 10 gigáig is mehet.


CoD: Ghost esetén 25 megát kell csak telepíteni, szóval az semmi, FIFA 14-ről nem találtam adatot, de azt írták FIFA 13 is majdnem 10 giga volt, szóval a 14 is valószínűleg lesz annyi.

És gondolhatnád, hogy akkor ez pont elég, de:

1) PS3 szoftverfrissítéseknek is kell hely

2) a játék patch-eknek is kell hely

3) DLC-nek is kell hely

4) Nem árt pár gigát üresen hagyni a PS3 gyorsabb működése miatt (bár ebbe nem vagyok biztos, PC-n kell üres hely a normál működéshez, de a PS3 más).


Szóval a 12 giga nagyon szűkös, 30 giga minimum kéne. Így vagy érdemes lenne 500 gigás super slimet venni, vagy a PS3-ba venni majd egy másik vinyót, de nem tudom az mennyire érné meg.


Ez meg már nem a kérdésedre válasz, csak a véleményem, hogy ez a két játék miatt felesleges konzolt venni. Azon kívül, hogy egyik sem nagy szám játék (de ízlések és pofonok, szóval előfordulhat, hogy neked pont tetszik), még kevés játék is. 2 játék miatt egy ~50 ezres konzolt venni elég nagy pénzkidobásnak néz ki. Ha úgy nézzük olyan, mintha 30 ezerért vennéd meg a FIFA-t, és 30 ezerért a CoD-ot, miközben már 10 is sok értük.

2013. dec. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Xbox 360 elite emet cserélném be rá, mivel online szeretnék játszani. Az xbox om pedig flashelve volt. Te hol találtál infókat hogy melyik játék mennyi?
2013. dec. 8. 17:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Google-t használtam.

Midnenféle kulcsszót beírok, amíg találok valamit. Ja és természetesen angolul kerestem, mert magyarul semmi komolyra nem használható a google sem.

2013. dec. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12gb minden kép kevés vegyél legalább 500-ast
2013. dec. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy 160GB-os PS3-ra már ráfér pár dolog, de a 12GB-os semmire sem elég, ahogy már írták is.
2013. dec. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne cseréld be a PS3-at jövőre egy csomó szervert leállítanak, és azokat már nem játszhatod multiban, és még ki tudja milyen játékok szervereit nullázzák még le.


"Akárhogy is, érdemes felkészülni, hogy január 28-án a MAG, a SOCOM: Special Forces és a SOCOM: Confrontation, március 28-án a Resistance-trilógia egyes részeinek, május 20-án pedig a Gran Turismo 5 (!) szervereit kapcsolják majd le.


Ez azt jelenti, hogy a játékok online multiplayere játszhatatlanná válik, illetve a MAG és a SOCOM: Confrontation lemezeit eltehetjük poháralátétnek, mivel ezek a címek nem rendelkeznek offline üzemmóddal."

2013. dec. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!