Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vennék néhány kiegészítőt és...

Vennék néhány kiegészítőt és úgy akarom szedni, hogy 1 hónapig ezt,1 hónapig azt. Nincs pénzem egyszerre mindenre. Mit mivel szedjek?

Figyelt kérdés

Ezeket venném meg: kreatin, glutamin, arginin, BCAA, taurin, energetizáló (Holt Blood)

Az utsó még nem 100%.


Annyi biztos (sokan ajánlották), hogy a keratin és a glutamin jó kombó.

Hogy legyen a többi?

BCAA+taurin és arginin+hot blood jó, vagy hot bloogot és taurint cseréljem?


---------------------------

TaplalkozasHarcmuves kíméljen!


2013. aug. 21. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

de ugye vitamin és protein + gyors ch az alapból megvan.

Mellé mehet kreatin és bcaa, ha van lóvé. És ha még marad pénz, akkor NO fokozó. Jó a hot blood is.

2013. aug. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jaja, alap az minden megvan.

Mondjuk a kajára baromi nehéz odafigyelnem, néha csak kb. 60-80%-osan ezek annyit és olyat amit kell, de igyekszem. :)

2013. aug. 21. 21:54
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Ha nincs pénzed, akkor az arginin, a taurin meg az energetizáló hótfelesleges. Először legyen pénzed étrendre. Ha az megvan, akkor kiegek közül az első a vitamin, a második a fehérje (+gyorsch edzés utánra, de az az 500 ft/kg-os szőlőcukor még ekkor se tétel), utána meg helyzettől függően krea vagy bcaa.

Okosan gazdálkodni nem így kell.

2013. aug. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Illetve úgy kell, ahogy leírta Wash.;)
2013. aug. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szerintem félreértettél. Most van egy kis spórolt pénzem és ha lehet mindent megvennék (legalábbis amin nagyon fontos) csak nem akarom egyszerre mindet bevenni.

Így nyomatnék egy olyat, hogy 1-1 hónapig csak ezt vagy csak azt szedném. (Persze a vitamin és a fehérje mellé)


...


Argininről azt olvastam, hogy valahogy több lesz tőle kicsit a növi hormon termelés és erre játszanék.

2013. aug. 21. 21:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha mindenáron ki akarod próbálni, akkor próbáld, de szerintem ha akad egy kis plusz pénze az embernek, azt nem érdemes átmeneti kis pluszokba fektetni, hanem inkább az alapokat kéne megerősíteni. Azzal többre mész szvsz. S inkább csak egyet próbálnék ki ezek közül, és mindenki boldog :D Én akkor a kreatinra meg bcaa-ra szavazok. Jó, ez kettő. De ezek sokkal hasznosabbak, mint az arginin.
2013. aug. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Oké köszi. A kreatin tudom, hogy jó egyszer már próbáltam. A többit csak ajánlgatták.

Vagyis hot bloodot is egyszer próbáltam..

2013. aug. 21. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!