Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Új led-es tévénken olyan egy...

Új led-es tévénken olyan egy amerikai film minősége, mintha házi kamerával vették volna fel, vagy az amerikai film sorozatbeli minőségű lenne! Miért?

Figyelt kérdés

A jelenség tv adáson szereplő filmre, és külső hordozón lévő filmekre is érvényes. Milyen beállítás az amivel ezt ki lehet venni belőle?


Samsung UE40F6770SS készülékről van szó! Köszönöm a segítséget előre is!


2013. dec. 8. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
a hagyományos sd felbontásu adás sajnos ilyen moslék
2013. dec. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget,igen az adás sd keresztül valóban nem a legszebb,de ami az én problémám az az,hogy egy amerikai film minősége dvd-n, és tv adásban, olyan mintha kézi kamerával vették volna fel!

Pl: mindenki ismeri azokat a jeleneteket mikor egy filmben,átvált a kamera, arra a kézi kamera felbontásra amit a színész kameráz. Mint az Elrabolva film elején! tehát én bizonyos jeleneteket (nem folyamatosan) én ilyen felbontásban látok! Tuti valami beállítási probléma, de eddig nem sikerült rájönnünk.Samsung ígért egy távsegítséges megoldást,de eddig ez nem történt meg! Még egyszer köszönöm!

2013. dec. 9. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!