Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PlayStation 3-al kapcsolatos...

Allenka kérdése:

PlayStation 3-al kapcsolatos információk?

Figyelt kérdés

Annyi kérdésem lenne, hogy PS3 vásárlás elött állok, két kérdés fogalmazódott meg a fejemben, az egyik az hogy az alap PS3 géphez jár-e HDMI kábel?


A másik kérdés pedig az, hogy PS3-hoz így a PS4 megjelenésével meddig lesz támogatás?


2013. dec. 9. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Támogatás még 2016-ig biztos lesz,de most veszel PS3-at (mint ahogy nekem is 1 hete jött),akkor szerintem nem gond mivel vannak még régebbi játékok tehát 2016ig még biztos gyártanak játékokat közbe ott vannak amik már kijöttek. Az alap PS3 Géphez nem jár HDMI Kábel legalábbis én ahonnan rendeltem,szóval azt külön kellet hozzá rendelni.
2013. dec. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :)
2013. dec. 14. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!