Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » "Agybadugós" vagy sima fülhall...

"Agybadugós" vagy sima fülhallgatót vegyek?

Figyelt kérdés
Üdv! Fülhallgatót szeretnék venni. Milyet vegyek? Hallójáratos (agybadugós) vagy az a régebbi klasszikus pl [link] Melyik a jobb és miért? Előnyök, hátrányok? A keret 2-3 ezer ft. Előre is köszi!

2013. dec. 12. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
az agybadugósak sokkal jobban szólnak. szóval azt ajánlom
2013. dec. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Agybadugós előny:

- sokkal jobb a basszus

- tompítja a külvilág zajait

- a külvilág sem hallja annyira a zenét


Hátránya nincs, jobb a hagyományosnál.

2013. dec. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Baromi jól szól, nagyon szépen kiemeli a mélyeket, nagyon kényelmes, a két oldalt nem lehet összetéveszteni, és piszkos olcsó, Panasonic márkaboltban kb. 2500!! Ft, ami valljuk be, vicc :)


Nekem kb. 2 éve meg van, semmi baja, pedig egyszer sikerült kimosnom, és semmi baja nem lett (ennek ellenére te próbáld meg elkerülni ezt a fajta tisztítási módszert:D).

2013. dec. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azt hiszem agybadugós lesz. Annyiban segítenétek még, hogy milyen kábelűt vegyek? Mert szoktam látni ilyen lapos kábelű fülest is. Abban nehezebben törik meg a vezeték mint a hagyományosban?
2013. dec. 12. 21:17
 5/6 apple77 válasza:
én a garage store-ból rendeltem skullcandy jib fülest (agybadugós) és nagyon ajánom!!
2014. márc. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2000 Ft-os Maxell in-ear ("agybadugós")fülesem van, azon kívül, hogy már 3-szor vissza kellet vinnem, mert nem szólt az egyik fül, a neodínium mágnesnek köszönhetően cseszett jól szól az árához képest.
2014. máj. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!